Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1437840
10122
279
50000
Peter Avraham Rubint (1958-): My fate. Oil, canvas, signed. Judaica painting.100×70 cm Hungarian contemporary artist. Often paints Hungarian and Jewish topics. HIs pictures are close to abstract expressionism using metaphores of the nature. Often exhibits all around the world. Some individual exhibitions: 1984 o Amszterdam 1986 o Art Galerie, München 1987 o Budapest 1991 o Párizs 1992 o Toronto o Tel Aviv 1997 o Csók Galéria, Budapest 1998 o Mednyánszky Galéria, Budapest ...
1436689
10123
279
Rubovics jelzéssel: Sirályok. Tempera, karton, keretben, 50×75 cm 1420709
10124
279
Ruzicskay György (1896-1993): Hegyek között. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm 1437912
10125
279
Ruzicskay György (1896-1993): Elmélyedés, algrafia, papír, jelzett az algrafián, kisebb sérüléssel az egyik sarkánál, 24×18 cm 1437903
10126
279
Ruzicskay György (1896-1993): Örvények között. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm 1437894
10127
279
Ruzicskay György (1896-1993): Az Apokalipszis lovasa, algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24x28 cm 1406164
10128
279
Sánczy jelzéssel: Rózsás csendélet. Olaj, vászon-karton, keretben, 67×52 cm
1406229
10129
279
Sárközy Zoltán (1910-?): Halász a zsákánnyal. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 68×48 cm 1434508
10130
279
Scheiber jelzéssel: Cigarettázó hölgy. Szén, papír, üvegezett keretben, 65×48 cm 1380026
10131
279
1436695
10132
279
Schönberger jelzéssel: Vasúti híd. Szén-pasztell, papír, üvegezett keretben, 41×26 cm 1436905
10133
279
Schönberger jelzéssel: Női akt. Szén, karton, 41×29 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF