Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 215

Peter Avraham Rubint  (1958-): My fate. Oil, canvas, signed. Judaica painting.100×70 cm  Hungarian contemporary artist. Often paints Hungarian and Jewish topics. HIs pictures are close to abstract expressionism using metaphores of the nature.  Often exhibits all around the world.   Some individual exhibitions: 1984 o Amszterdam 1986 o Art Galerie, München 1987 o Budapest 1991 o Párizs 1992 o Toronto o Tel Aviv 1997 o Csók Galéria, Budapest 1998 o Mednyánszky Galéria, Budapest ...
10122.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Rubovics jelzéssel: Sirályok. Tempera, karton, keretben, 50×75 cm
10123.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Hegyek között. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm
10124.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Elmélyedés, algrafia, papír, jelzett az algrafián, kisebb sérüléssel az egyik sarkánál, 24×18 cm
10125.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Örvények között. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm
10126.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Az Apokalipszis lovasa, algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24x28 cm
10127.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sánczy jelzéssel: Rózsás csendélet. Olaj, vászon-karton, keretben, 67×52 cm
10128.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Sárközy Zoltán (1910-?): Halász a zsákánnyal. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 68×48 cm
10129.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Scheiber jelzéssel: Cigarettázó hölgy. Szén, papír, üvegezett keretben, 65×48 cm
10130.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
29

10131.

Rufpreis:
8 000 HUF

Schönberger jelzéssel: Vasúti híd.  Szén-pasztell, papír, üvegezett keretben, 41×26 cm
10132.

Rufpreis:
12 000 HUF

Schönberger jelzéssel: Női akt.  Szén, karton, 41×29 cm
10133.

Rufpreis:
5 000 HUF
18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF