Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1394482
10158
279
1394478
10159
279
Uitz Béla (1887-1972): Vörös katonák előre! Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x68 cm
1415486
10160
279
32000
Uzonyi Ferenc (1963-): Az est virágai. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×80 cm
1438512
10161
279
A. Varga Imre (1953- ): Kompozicó. Olaj, farost, jelzett, 29×41 cm
1310166
10162
279
1436489
10163
279
Vaszary jelzéssel: Lido. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 35×50 cm 1436961
10164
279
Velkel jelzéssel: Torony bástyával. Akvarell, papír, üvegezett kereteben, 30×40 cm
1325033
10165
279
Vincze Lajos (1914-2002): Törőcsik Mari 74. Toll, papír, jelzés nélkül, 15×11 cm 1437030
10166
279
Wagner jelzéssel: Hattyúk a szélmalomnál. Olaj, vászon, keretben, 31×40 cm 1437073
10167
279
WF jelzéssel: Vitorlások. Rézkarc, papír, foltos, 20×27 cm
1306110
10168
279
1436940
10169
279
Wagner jelzéssel: Őzikék. Olaj, vászon, keretben, 25×45 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF