Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 215

10158.

Rufpreis:
12 000 HUF

Uitz Béla (1887-1972): Vörös katonák előre! Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x68 cm
10159.

Rufpreis:
12 000 HUF

Uzonyi Ferenc (1963-): Az est virágai. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×80 cm
10160.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

A. Varga Imre (1953- ): Kompozicó. Olaj, farost, jelzett, 29×41 cm
10161.

Rufpreis:
12 000 HUF

10162.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vaszary jelzéssel: Lido. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 35×50 cm
10163.

Rufpreis:
6 000 HUF
11

Velkel jelzéssel: Torony bástyával. Akvarell, papír, üvegezett kereteben, 30×40 cm
10164.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vincze Lajos (1914-2002): Törőcsik Mari 74. Toll, papír, jelzés nélkül, 15×11 cm
10165.

Rufpreis:
800 HUF

Wagner jelzéssel: Hattyúk a szélmalomnál. Olaj, vászon, keretben, 31×40 cm
10166.

Rufpreis:
3 000 HUF

WF jelzéssel: Vitorlások. Rézkarc, papír, foltos, 20×27 cm
10167.

Rufpreis:
1 600 HUF

10168.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Wagner jelzéssel: Őzikék. Olaj, vászon, keretben, 25×45 cm
10169.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF