Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1434326
10182
279
Olvashatatlan jelzéssel: Kompzició. Kollázs, papír, apró szakadással, 50×69 cm
1434231
10183
279
Olvashatatlan jelzéssel: Megrakott kocsik a gyárban. Litográfia, papír, jelzett a liton, üvegezett keretben, 19×27 cm 1417712
10184
279
Olvashatatlan jelzéssel: Őszi erdő. Olaj, vászon, keretben, 24×34 cm
1371421
10185
279
70000
cca 1800 Olvashatatlan jelzéssel: Mitológiai jelenet. Olaj, vászon, restaurált, 56×82 cm
1310324
10186
279
Olvashatatlan jelzéssel: Kikötés. Olaj, vászon, 40×55 cm
1391507
10187
279
Olvashatatlan jelzéssel: Shakespeare illusztráció. Színes rézkarc, papír, üvegezett keretben, 15×14 cm
1391514
10188
279
Olvashatatlan jelzéssel: Shakespeare illusztráció II. Színes rézkarc, papír, üvegezett keretben, 15×14 cm
1324420
10189
279
Olvashatatlan jelzéssel: Anya a gyermekével. Linó, papír, üvegezett keretben, 19×15 cm
1391990
10190
279
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, sérült, antik hibás keretben, 54×29 cm
1437023
10191
279
Olvashatatlan jelzéssel: Menekülő gida és ünő. Olaj, vászon, keretben, 25×45 cm
1437942
10192
279
Olvashatatlan jelzéssel: Minta I. Vegyes technika, papír, 29×37 cm 1437921
10193
279
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Tus, papír, 37×29 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF