Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1403752
10170
279
Zajácz Tamás (1952-): Ház a távolban. Valódi bőr falikép, jelzett, 50×70 cm 1425235
10171
279
1425232
10172
279
Zalai Németh József (1905-?): Mocsaras táj. Olaj, vászon, foltos, 34×54 cm
1412713
10173
279
Zhang Wei (1952- ): A tölgyfa illata, kínai kalligráfia, rizspapír, jelzett, 68×35 cm. 1433719
10174
279
24000
Épülő szocializmus, propaganda rézkarcok (16 db) mappában: Kondor Lajos, Veszprémi Zoltán, Kővári Sándor, Csanády András, Palkó József, Goór Imre, Maros Tordai Anna, 2 db jelzés nélkül, 19×29 cm
1434528
10175
279
Jelzett távol keleti festett selyem kép, üvegezett keretben, 19×21cm 1434529
10176
279
Jelzett távol keleti festett selyem kép, üvegezett keretben, 19×21 1433803
10177
279
Olvashatatlan jelzéssel: Út a hegyoldalon. Olaj, karton, keretben, 23×31 cm
1433408
10178
279
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt. Nyomat, papír, 30×20 cm 1433467
10179
279
Ősz Dénes(1915-1980): Budapesti látkép. Színezett rézkarc, papír, 29×39 cm
1434846
10180
279
Novák Lajos (1927-1989):Folyópart. Rézkarc, papír, üvegezett keretben 29×39 cm
1434910
10181
279
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozició, Nyomat, papír, üvegezett keretben, 26×18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF