Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 215

Zajácz Tamás (1952-): Ház a távolban. Valódi bőr falikép, jelzett, 50×70 cm
10170.

Rufpreis:
1 000 HUF
28

10171.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zalai Németh József (1905-?): Mocsaras táj. Olaj, vászon, foltos, 34×54 cm
10172.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zhang Wei (1952- ): A tölgyfa illata, kínai kalligráfia, rizspapír, jelzett, 68×35 cm.
10173.

Rufpreis:
800 HUF

Épülő szocializmus, propaganda rézkarcok  (16 db) mappában: Kondor Lajos, Veszprémi Zoltán, Kővári Sándor, Csanády András, Palkó József, Goór Imre, Maros Tordai Anna, 2 db jelzés nélkül, 19×29 cm
10174.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Jelzett távol keleti festett selyem kép, üvegezett keretben, 19×21cm
10175.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzett távol keleti festett selyem kép, üvegezett keretben, 19×21
10176.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Út a hegyoldalon. Olaj, karton, keretben, 23×31 cm
10177.

Rufpreis:
12 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Női akt. Nyomat, papír,  30×20 cm
10178.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ősz Dénes(1915-1980): Budapesti látkép. Színezett rézkarc, papír,  29×39 cm
10179.

Rufpreis:
4 000 HUF

Novák Lajos (1927-1989):Folyópart. Rézkarc, papír, üvegezett keretben 29×39 cm
10180.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Kompozició, Nyomat, papír, üvegezett keretben, 26×18 cm
10181.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF