Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1336660
10097
279
1434341
10098
279
Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Jamboree, látogatók a finn táborban. Ceruza, papír, jelzett, 17×21 cm 1436707
10099
279
Medveczky jelzéssel: Labdázók. Szén, papír, üvegezett keretben, 38×30 cm
1428772
10100
279
1939 Mende Gusztáv (1899-1963), Lándori (?-?): 16 soproni kép, linó, papír, kiadói papírmappában, 31x22 cmx16. 1437932
10101
279
Molnár C. Pál (1894-1981): Ébredés, ofszet-karton, 29,5×21 cm 1437938
10102
279
Molnár C. Pál (1894-1981): Telefonos kisasszony, ofszet-karton, 29,5×21 cm
1394466
10103
279
Molnár Farkas (1897-1945): Itália mappa borító. 1924. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x68 cm
1394011
10104
279
26000
Nagybányai Nagy Zoltán (1904-1981): Házak a folyónál. Olaj, vászon, jelzett, 80×100 cm
1394414
10106
279
Nemes-Lampérth József: Táj 1914. Szitanyomat. Készítette 1979-ban 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 55x85 cm 1433965
10107
279
Pap Irén (1907-1979): Asztal társaságok. Tempera, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18×40 cm
675187
10108
279
1387856
10109
279
Patay Mihály (1910-1956): Cigarettázó férfi.Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 17×13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF