Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 215

Scultéty Éva (1917-2001): Tátika. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29×40 cm
10134.

Rufpreis:
4 000 HUF

Juliaan Severin (1888-1975): Antwerpsche Folkloristen. Ex libris, papír, jelzett, 11×10 cm
10135.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sostarics Lajos (1896-1968): Óbuda Föld utca, Weith Bálint sütödéje. Tus, papír, jelzett, 24×33 cm
10136.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10137.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Szalay Lajos (1909-1995): Találkozás. Szitanyomat, papír, jelzett, 34×41 cm
10138.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szalóky Sándor (1921-1978): Téli táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×40 cm
10139.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Szász jelzéssel: Arcok arannyal. Vegyes technika, papír, 19×10 cm
10140.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szász jelzéssel: Arcok, szemek. Tus, papír, d:12 cm
10141.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szász Endre (1926-2003): Mulandó ifjuság. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 41×41 cm
10142.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Szelle Kálmán (1890-1977): Környe 1960. Akvarell, papír, jelzett, foltos, 29×38 cm
10143.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Pest-budai históriák. - Szemethy Imre 12 eredeti rézkarcával. A történeteket Don Péter válogatta. Bp., 1998, Auktor. [13] lev., 12 t. (rézkarcok). A 15/75 jelzésű minden rézkarcon aláírt példány. Kiadói velúr mappában. 42x32 cm.
10144.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Szentgyörgyi Kornél (1916-2006): Budáról a Parlament. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm
10145.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF