Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1433426
10134
279
Scultéty Éva (1917-2001): Tátika. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29×40 cm
1296810
10135
279
Juliaan Severin (1888-1975): Antwerpsche Folkloristen. Ex libris, papír, jelzett, 11×10 cm 1408278
10136
279
Sostarics Lajos (1896-1968): Óbuda Föld utca, Weith Bálint sütödéje. Tus, papír, jelzett, 24×33 cm 1394034
10137
279
14000
Spányi jelzéssel: Halászó gólya. Olaj, vászon, keretben, 50×74 cm 1415104
10138
279
Szalay Lajos (1909-1995): Találkozás. Szitanyomat, papír, jelzett, 34×41 cm
1436844
10139
279
Szalóky Sándor (1921-1978): Téli táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×40 cm
1436915
10140
279
Szász jelzéssel: Arcok arannyal. Vegyes technika, papír, 19×10 cm 1436918
10141
279
Szász jelzéssel: Arcok, szemek. Tus, papír, d:12 cm
1434216
10142
279
Szász Endre (1926-2003): Mulandó ifjuság. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 41×41 cm 1434277
10143
279
Szelle Kálmán (1890-1977): Környe 1960. Akvarell, papír, jelzett, foltos, 29×38 cm
1248085
10144
279
34000
Pest-budai históriák. - Szemethy Imre 12 eredeti rézkarcával. A történeteket Don Péter válogatta. Bp., 1998, Auktor. [13] lev., 12 t. (rézkarcok). A 15/75 jelzésű minden rézkarcon aláírt példány. Kiadói velúr mappában. 42x32 cm.
1289873
10145
279
55000
Szentgyörgyi Kornél (1916-2006): Budáról a Parlament. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF