Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1417087
10061
279
Humenyánszky Jolán (1942-) szobrászművész vázlatfüzete az 1970-es évekből. Több mint 100, különféle technikával készült rajz nagyméretű füzetben
1327283
10062
279
80000
Illés jelzéssel: Káspi poni a lovasával. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 100×67 cm
1434204
10063
279
Imreh Zsigmond (1900-1965): Kövesdi utca. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×44 cm
1404461
10064
279
Irázi Ökrös Géza (?-): Templom utca. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm 1390941
10065
279
Iván Szilárd (1912-1988): Barátok. Linó, papír, jelzés nélkül, 16×8 cm
1387825
10066
279
Iván Szilárd (1912-1988): Házaspár. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 11×8 cm
1420644
10067
279
25000
Jakubetz jelzéssel: Falusi vásár, olaj, vászon, üvegezett fa keretben, 23,5×33,5 cm
1434595
10068
279
14000
Kassák jelzéssel: Kompozíció. Olaj, farost, 105×80 cm 1414407
10069
279
Kassák Lajos (1887-1967): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, 26x20 cm 1245942
10070
279
Kádár Béla (1877-1956): Szent György, a sárkányölő. Színes linómetszet a Modern Magyar Magyar Képtár c. mappából (Bp., 1911), 22x17cm
1312554
10071
279
600
1312543
10072
279
600
M. Kiss József (1935-1999): Radnóti Miklós. Fametszet, papír, jelzett, 14×10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF