Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 215

Humenyánszky Jolán (1942-) szobrászművész vázlatfüzete az 1970-es évekből. Több mint 100, különféle technikával készült rajz nagyméretű füzetben
10061.

Rufpreis:
12 000 HUF

Illés jelzéssel: Káspi poni a lovasával. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 100×67 cm
10062.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Imreh Zsigmond (1900-1965):  Kövesdi utca. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×44 cm
10063.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Irázi Ökrös Géza (?-): Templom utca. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm
10064.

Rufpreis:
4 000 HUF

Iván Szilárd (1912-1988): Barátok. Linó, papír, jelzés nélkül, 16×8 cm
10065.

Rufpreis:
1 200 HUF

Iván Szilárd (1912-1988): Házaspár.  Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 11×8 cm
10066.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jakubetz jelzéssel: Falusi vásár, olaj, vászon, üvegezett fa keretben, 23,5×33,5 cm
10067.

Rufpreis:
25 000 HUF
67,75
78,13

Kassák jelzéssel: Kompozíció. Olaj, farost, 105×80 cm
10068.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Kassák Lajos (1887-1967): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, 26x20 cm
10069.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kádár Béla (1877-1956): Szent György, a sárkányölő. Színes linómetszet a Modern Magyar Magyar Képtár c. mappából (Bp., 1911), 22x17cm
10070.

Rufpreis:
10 000 HUF

10071.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

M. Kiss József (1935-1999): Radnóti Miklós. Fametszet, papír, jelzett, 14×10 cm
10072.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF