Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 215

10049.

Rufpreis:
1 200 HUF

FK jelzéssel: Velencei turisták. Olaj, vászon, 44×34 cm
10050.

Rufpreis:
3 000 HUF

Görgényi Béla (?-): Tehenek az úton. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 30×40 cm
10051.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Görgényi Béla (?-): Tehenek. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×60 cm
10052.

Rufpreis:
12 000 HUF

10053.

Rufpreis:
1 200 HUF

10054.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gráf János (?-?): Mosó lány és asszony. Olaj, vászon, kopott, 30×40 cm
10055.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gyarmaty jelzéssel: Eső után. Olaj, karton, üvegezett keretben, 25×33 cm
10056.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hegedüs Pál (?-?): Vándor cigány család. Vegyes technika, papír, jelzett , sérült üvegezett keretben, 23×32 cm
10057.

Rufpreis:
3 000 HUF

Henter jelzéssel: Szénaboglya. Akvarell, papír, üvegezett kereteben, 37×25 cm
10058.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hermann Lipót (1884-1972): Erdő mélyén, papír, ofszet, jelzett a nyomaton, 28.5x23.5 cm.
10059.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hermann Lipót (1884-1972): Vázlatok, papír, ofszet, jelzett a nyomaton, 23.5x28.5 cm.
10060.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF