Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1310895
10049
279
1389270
10050
279
FK jelzéssel: Velencei turisták. Olaj, vászon, 44×34 cm
1433016
10051
279
Görgényi Béla (?-): Tehenek az úton. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 30×40 cm 1433006
10052
279
Görgényi Béla (?-): Tehenek. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×60 cm 1312432
10053
279
1312420
10054
279
1404675
10055
279
Gráf János (?-?): Mosó lány és asszony. Olaj, vászon, kopott, 30×40 cm
1393397
10056
279
Gyarmaty jelzéssel: Eső után. Olaj, karton, üvegezett keretben, 25×33 cm
1406278
10057
279
Hegedüs Pál (?-?): Vándor cigány család. Vegyes technika, papír, jelzett , sérült üvegezett keretben, 23×32 cm
1436953
10058
279
Henter jelzéssel: Szénaboglya. Akvarell, papír, üvegezett kereteben, 37×25 cm
1437927
10059
279
Hermann Lipót (1884-1972): Erdő mélyén, papír, ofszet, jelzett a nyomaton, 28.5x23.5 cm.
1437922
10060
279
Hermann Lipót (1884-1972): Vázlatok, papír, ofszet, jelzett a nyomaton, 23.5x28.5 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF