Görgényi Béla (?-): Tehenek az úton. Olaj, vászon, jelzett, keretben, ... https://www.darabanth.com/de/279-Fernauktion/279.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Gorgenyi-Bela--Tehenek-az-uton-Olaj-vaszon-jelzett-keretben-30C39740-cm~II1433016
1433016
10051
279
Beschreibung: Görgényi Béla (?-): Tehenek az úton. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 30×40 cm
: vörös_iván