Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1289885
10085
279
70000
Kövér Gyula (1883-1972): Leuven. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 70×50 cm
1406427
10086
279
Kun jelzéssel: Körtés csendélet. Tempera, papír, 23×32 cm
1437883
10087
279
Kun jelzéssel: Vázlatok (4 db). Ceruza, papír, 16×24-29×41cm
1390960
10088
279
László Gyula (1910-1998): Modern Krisztus. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 11×10 cm
1438032
10089
279
Lehoczky József (1957-): Emlékek. Olaj, karton, jelzett, 50×37 cm 1438028
10090
279
Lehoczky József (1957-): Lovak. Olaj, karton, jelzett, 37×29 cm 1321940
10091
279
1436814
10092
279
Markó jelzéssel: Kikötött hajók. Olaj, falemez, 52×68 cm 1414267
10093
279
Henri Matisse (1869-1954): Kék torzó. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 38×25 cm
1414261
10094
279
Henri Matisse (1869-1954): Fehér torzó. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 38×25 cm
1420598
10095
279
Max jelzéssel: Bécsi kávézok 6 db. Rézkarc, papír, 13×17 cm
1434519
10096
279
Márffy jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, vászon, keretben, 40×50 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF