Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 215

Patek jelzéssel: Barátok. Akvarell, papír,  23×36 cm
10110.

Rufpreis:
1 000 HUF

Patkó jelzéssel: Házak  a vízparton. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 22×33 cm
10111.

Rufpreis:
5 000 HUF

Paulovits Pál (1892-1975): Szentendre. Rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, üvegezett keretben,  25×30 cm
10112.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Paulovits Pál (1892-1975): Erdős oldal. Rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, üvegezett keretben,  25×30 cm
10113.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Pálfalviné Csasztka Ilona: Gótikus épület. Rézkarc, papír, jelzett, 9x12 cm
10114.

Rufpreis:
1 000 HUF

Peske Géza, (1859-1934): Hógolyózó fiú. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 70×50 cm
10115.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Pór Bertalan (1880-1964): Önarckép. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x68 cm
10116.

Rufpreis:
3 000 HUF

Prihoda István (1891-1956): Fürdés után. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben 26×19 cm
10117.

Rufpreis:
10 000 HUF

Prihoda István (1891-1965) - Glatter Gyula (1886-1927): Ivóban. Rézkarc, papír, jelzett, 24×29 cm
10118.

Rufpreis:
6 000 HUF

Püspöky István (1950-): Betyárnóta. Tus, papír, jelzés nélkül, 18×17 cm
10119.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10120.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Rozanits Tibor (1931-): Cím nélkül. Fametszet, papír, jelzett, 11×8 cm
10121.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF