Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1389480
10110
279
Patek jelzéssel: Barátok. Akvarell, papír, 23×36 cm 1434511
10111
279
Patkó jelzéssel: Házak a vízparton. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 22×33 cm 1433605
10112
279
2200
Paulovits Pál (1892-1975): Szentendre. Rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, üvegezett keretben, 25×30 cm 1433607
10113
279
2200
Paulovits Pál (1892-1975): Erdős oldal. Rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, üvegezett keretben, 25×30 cm 1420507
10114
279
Pálfalviné Csasztka Ilona: Gótikus épület. Rézkarc, papír, jelzett, 9x12 cm
1327197
10115
279
90000
Peske Géza, (1859-1934): Hógolyózó fiú. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 70×50 cm
1394491
10116
279
Pór Bertalan (1880-1964): Önarckép. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x68 cm
1410340
10117
279
Prihoda István (1891-1956): Fürdés után. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben 26×19 cm 1433471
10118
279
Prihoda István (1891-1965) - Glatter Gyula (1886-1927): Ivóban. Rézkarc, papír, jelzett, 24×29 cm 1342544
10119
279
Püspöky István (1950-): Betyárnóta. Tus, papír, jelzés nélkül, 18×17 cm
1389131
10120
279
1304651
10121
279
600
Rozanits Tibor (1931-): Cím nélkül. Fametszet, papír, jelzett, 11×8 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF