Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1327165
10146
279
Szentmiklóssy M. Sándor (?-?): Tulipánfák az udvaron. Olaj, karton, jelzett, 29×39 cm
1323601
10147
279
Székely Géza (1958-): Lélekmadár. Szitanyomat (XXI/XXV), papír, jelzett, 40×27 cm 1420651
10148
279
Szőnyi István (1894-1960): Anya itatja gyermekét, rézkarc, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 13,5×9,5 cm 1338424
10149
279
1420721
10150
279
Szőnyi Jenő (1902-?): Aktok. Vázlatfüzet 7 rajzzal. Tus, papír, jelzett, 32x24 cm
1394029
10151
279
Szüle jelzéssel: Ülő női félakt. Olaj, falemez, antik keretben, 60×50 cm
1417597
10152
279
Tardos jelzéssel: Magányos fa. Rézkarc, papír, 18×12 cm
1324562
10153
279
Tavaszy Noémi (1927-): Kazimierz (Krakkó). Linó, papír, jelzett, 28×38 cm 1436729
10154
279
Telepy jelzéssel: Sziklára épült erőd. Olaj, vászon, 42×53 cm 1406140
10155
279
Tellér jelzéssel: Csendélet fikusszal. Olaj, karton, üvegezett keretben, 67×43 cm
1394419
10156
279
Tihanyi Lajos: Párizsi háztetők. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 55x85 cm
1394480
10157
279
Uitz Béla (1887-1972): Plakátterv Gorkij: Anya c. darabjához. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x68 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF