Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 215

Szentmiklóssy M. Sándor (?-?): Tulipánfák az udvaron. Olaj, karton, jelzett, 29×39 cm
10146.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10147.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szőnyi István (1894-1960): Anya itatja gyermekét, rézkarc, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 13,5×9,5 cm
10148.

Rufpreis:
8 000 HUF

10149.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szőnyi Jenő (1902-?): Aktok. Vázlatfüzet 7 rajzzal. Tus, papír, jelzett, 32x24 cm
10150.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szüle jelzéssel: Ülő női félakt. Olaj, falemez, antik keretben, 60×50 cm
10151.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Tardos jelzéssel: Magányos fa. Rézkarc, papír, 18×12 cm
10152.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tavaszy Noémi (1927-): Kazimierz (Krakkó). Linó, papír, jelzett, 28×38 cm
10153.

Rufpreis:
1 200 HUF

Telepy jelzéssel: Sziklára épült erőd. Olaj, vászon, 42×53 cm
10154.

Rufpreis:
8 000 HUF
14

Tellér jelzéssel: Csendélet fikusszal. Olaj, karton, üvegezett keretben, 67×43 cm
10155.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Tihanyi Lajos: Párizsi háztetők. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 55x85 cm
10156.

Rufpreis:
8 000 HUF

Uitz Béla (1887-1972): Plakátterv Gorkij: Anya c. darabjához. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x68 cm
10157.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF