Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1436739
10194
279
Olvashatatlan jelzéssel: Falusi út. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 14×17 cm 1410359
10195
279
Olvashatatlan jelzéssel: Férfi portré. Selyemre festett, üvegezett keretben, 14×10 cm 1417601
10196
279
Glück jelzéssel: Utca részlet. Rézkarc, papír, 13×9 cm
1438579
10197
279
Olvashatatlan jelzéssel: Halászok, olaj, farost, 20×25 cm 1393993
10198
279
Olvashatatlan jelzéssel: Dürnstein. Színezett rézkarc, papír, 10×7 cm 1433592
10199
279
Jelzés nélkül: Lovaskocsi. Rézkarc, papír, enyhén foltos, 18×23 cm
1435415
10200
279
Jelzés nélkül: Házak. Linó, papír, foltos, 25×30 cm
1434490
10201
279
Jelzés nélkül: Vitorlások. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 35×45 cm
1404799
10202
279
Jelzés nélkül: Tanya. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 24×31 cm 1391658
10203
279
1389276
10204
279
1371414
10205
279
70000
cca 1850 Jelzés nélkül: Szentcsalád. Olaj, vászon, restaurált, 63×50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF