Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 302

13997.

Rufpreis:
4 000 HUF

Sándor Pál: Engels, mint filozófus. Budapest, 1945, Faust Imre Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Felvágatlan példány.
13998.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herczeg Ferenc: Pro libertate! I-II. Budapest, 1936. Singer és Wolfner. 340+287 p. Első kiadás. Kiadói papír kötés. A borítói maszatosak. A lapélek foltosak. Az első kötet gerince picit szakadt, és deformált.
13999.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wilhelm Busch: Maler Klecksel. Rudolfstadt, é.n. [1960], Griefenverlag, 69 p. Német nyelven. Kiadói félvászon kötés. Számos humoros szövegközti illusztrációval, karikatúrával. / Linen-binding, in german language.
14000.

Rufpreis:
1 000 HUF

14001.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Rákosi Mátyás: A magyar jövőért. Budapest, 1945, Szikra, 380 p. Kiadói papírkötés.
14002.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jósika Miklós: A Nagyszebeni Királybíró (1853). Budapest, 1901, Franklin-Társulat, 383 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, márványozott lapélekkel. A kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült. Kopottas, foltos borítóval. A gerince picit deformált.
14003.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gál Sándor: Európa önellátása a nyersanyagtermelés tükrében. Budapest, 1942, Szerzői kiadás, 95 p.+1 térkép melléklettel. Kiadói ragasztott papírkötés. A borítója foltos.
14004.

Rufpreis:
1 000 HUF

14005.

Rufpreis:
2 000 HUF

Napoleon album. I. Napoleon élete és kora, írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. Budapest., É.N.,  A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Cs. és Királyi Udv. Könyvnyomda, Hornyánnszky Viktor, Budapest. Kiadói aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon kötésben,160 p. A borítója kopott, foltos. A kötése laza, sérült. A címlap hátsó oldalán ajándékozási sorok.
14006.

Rufpreis:
2 000 HUF

August Jacob Liebeskind: Pálmalevelek. Huszonöt napkeleti történet. Fordította: Márton László. Budapest, 1986, Helikon Kiadó, 152 p. Kiadói bőrkötés, kiadói papírborítóban. Számozott (3000/2044.) példány.
14007.

Rufpreis:
2 000 HUF

14008.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF