https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 302
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1272017
14093
276
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kallós Zoltán: Balladák könyve. Bp., 1975. Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, 4 db bakelit hanglemez melléklettel.
Das Lot is nicht erreichbar
1351215
14094
276
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szerelem és ösztönélet - Az emberismeret különszáma. Bp, 1936. II. évf. 3. szám, Szathmáryné Bánó Vilma. 103+(1) p. Kiadói papírborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1351083
14095
276
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szabó Pál Zoltán: Déldunántúl népe, Bp., 1931, K. M. Egy. Ny. 26 p. (Jancsó Benedek Társaság kiadványai. 5.) Kiadói papírborítóban, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1344991
14096
276
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bognár Cecil: Az iskolás gyermek. Bp., [1937], Studium (Szülők könyvtára 15-16.). Papírkötésben, a borítója elválik, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1362314
14097
276
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bozzay Margit: Álarc nélkül... Mozaikszemek egy téli délutánból. II. kiadás. Budapest, 1943, Napkelet. Kiadói papírkötés, kiadói papírborítóban, 158 p. A borító picit maszatos, foltos.
Das Lot is nicht erreichbar
1272027
14098
276
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
vitéz Somogyváry Gyula: A város meg a sárkány. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói félvászonkötésben, kopottas, elszíneződött sérült állapotban. Az előzék-, illetve címlap hiányos.
Das Lot is nicht erreichbar
1286008
14099
276
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Váradi énekeskönyv. A keresztyeni gyülekezetben valo isteni diczeretek... Varadon, 1566. Bp., 1975. Akadémiai Kiadó. Kiadói, kissé sérült nyl-kötésben, védőtök és kísérőtanulmány nélkül
Das Lot is nicht erreichbar
1285900
14100
276
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Czillei Géza: Láthatatlan front. Bp., 1942, Stádium 211 p. Kiadói félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1273395
14101
276
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vergils Aeneide für den Schulgebrauch erläutert von Karl Kappers., Lepizig und Berlin, 1904, Teubner. Korabeli, kissé sérült félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1273406
14102
276
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dante Alighieri: Isteni színjáték.Fordította Babits Mihály. Bp., 1949, Révai. Korabeli kopottas félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1222269
14103
276
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
H. Barta Lajos: Kiáltás. Bp., 1967, Magvető. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval
Das Lot is nicht erreichbar
1139559
14104
276
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Havas Zsigmond: Az acélember. Sebők Imre rajzaival. Bp., é.n., Tolnai. Illusztrált kiadói papír kötésben. Kissé viseltes fedőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse