Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 302

14081.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tóth Árpád: Fodrászipari technológia. Bp., cca 1940. 126p.
14082.

Rufpreis:
1 400 HUF

14083.

Rufpreis:
1 200 HUF

14084.

Rufpreis:
2 800 HUF

14085.

Rufpreis:
2 400 HUF

14086.

Rufpreis:
1 800 HUF

14087.

Rufpreis:
1 000 HUF

14088.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hetvenöt esztendő a sort útjain. (Az Újpesti Dózsa S. C. jubileumi emlékkönyve.) Szerkesztette Dr. Fazekas Antal. Budapest, 1980, Sport Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, fekete-fehér fotókkal, foltos, kopottas borítóval, foltos lapélekkel.
14089.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Fehér Dezső-Török Imre: A magyar lóversenyzés története. (1827-1977) Történelmi visszapillantás a reformkor küzdelmes korszakától napjainkig. Budapest, 1977, NATURA - Magyar Lóverseny Vállalat, 155 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói picit szakadt papírborítóban.
14090.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nemes György: A királyság nyolcadik jele. Bp., 1980, Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval.
14091.

Rufpreis:
1 000 HUF

14092.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF