https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 302
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1258351
14081
276
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gyúrói Nagy Lajos: Egy prédikátor dalaiból. A Petőfi-társaság ajánlásával. Bp., 1924, Globus. 188 p. Kiadói, gerincén sérült-hiányos papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1321351
14082
276
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tóth Árpád: Fodrászipari technológia. Bp., cca 1940. 126p.
Das Lot is nicht erreichbar
1320942
14083
276
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Némethy Géza : Az ember és az isten. Bp., 1930, Glória. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1219823
14084
276
0
2800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nádai Pál: Asszonyi pompa. Dankó Ödön rajzaival. Bp., 1926. ,,Világirodalom". 154 p. Korabeli kissé viseltes egészvászon-kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1183420
14085
276
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bosnyák Sándor (szerk.):A néphagyomány vonzásában. Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1320679
14086
276
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pünkösti Andor: Isten elzüllött gyermeke. Bp., 1933, Káldor. 125 p. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1286368
14087
276
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Palásti László: Koldustól királyfiig. Elbeszélése. Bp., 1943. Radó István. 112 p. Kiadói félvászonkötésben, a papírborító címlapja beragasztva.
Das Lot is nicht erreichbar
1354492
14088
276
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Shakspere minden munkái. Fordítják többen. Kiadja a Kisfaludy-társaság Tomori Anasztáz költségén. XIX. kötet. Venus és Adonis. Bp, 1878, Kisfaludy Társaság. Sérült, szakadt kiadói papírkötésben, 244 p. Felvágatlan példány! A lapszélek piszkosak.
Das Lot is nicht erreichbar
1414677
14089
276
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hetvenöt esztendő a sort útjain. (Az Újpesti Dózsa S. C. jubileumi emlékkönyve.) Szerkesztette Dr. Fazekas Antal. Budapest, 1980, Sport Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, fekete-fehér fotókkal, foltos, kopottas borítóval, foltos lapélekkel. 1408738
14090
276
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Fehér Dezső-Török Imre: A magyar lóversenyzés története. (1827-1977) Történelmi visszapillantás a reformkor küzdelmes korszakától napjainkig. Budapest, 1977, NATURA - Magyar Lóverseny Vállalat, 155 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói picit szakadt papírborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1335508
14091
276
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nemes György: A királyság nyolcadik jele. Bp., 1980, Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval.
Das Lot is nicht erreichbar
1219478
14092
276
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Juhász Béla, Farkas Pál: Ilona. Történelmi elbeszélés. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói félvászonkötésben. Ajándékozási bejegyzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse