Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 302

14105.

Rufpreis:
1 200 HUF

14106.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vihar Béla: A szerelem születése. Budapest, 1958, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon, 151 p.  A szerző által dedikált!
14107.

Rufpreis:
1 200 HUF

Verne Gyula: Servadac Hector kalandos utazása a Naprendszeren át. Átdolgozta Szász Károly. Második, egyedül jogosított képes kiadás. Budapest, 1896, Franklin-Társulat. Számos egészoldalas képpel illusztrált. Kiadói, festett, aranyozott, szürke egészvászon sorozatkötésben, 330 p. A borítója kopott, foltos. A gerince deformált. A kötése meglazult. A hátsó előzéklap hiányzik! A hátsó védőlap javított, cellux-szal ragasztott!
14108.

Rufpreis:
2 400 HUF

14109.

Rufpreis:
1 800 HUF

14110.

Rufpreis:
800 HUF

14111.

Rufpreis:
2 000 HUF

14112.

Rufpreis:
1 200 HUF

Parkerdők Magyarországon. Szerkesztette Mészöly Győző. Budapest, 1981, Natura. Kiadói kemény papírkötés.
14113.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jean Marcenac: Un combat pour la vérité. Paris,1949, La Bibliothéque Francaise, 326 p. Kiadói papírkötés. Francia nyelven. A szerző dedikációjával. A borítója némileg sérült. / Paperbinding, in french language. With a dedication of the author. The cover is little bit damaged.
14114.

Rufpreis:
1 000 HUF

14115.

Rufpreis:
1 400 HUF

14116.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF