https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 302
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1320151
14117
276
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Honoré de Balzac: Gobseck. Ford. Aranyossy Pál. Békéscsaba,1919, Tevan. 94 p. Kiadói fametszetes papírborítóban. Felvágatlan.
Das Lot is nicht erreichbar
1320930
14118
276
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Thomas Mann: Rendetlenség és kora bánat. (Fordította: Dormándi László) Bp., 1931, Pantheon. 125 p. Kiadói félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1335296
14119
276
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Rostand Edmond: A samárjai asszony. Evangéliumi játék három képben. Budapest, 1907, Franklin-Társulat. Foltos , illusztrált kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1251625
14120
276
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Temérdek: Költemények. Bp., 1889, Grill Károly. Eredeti, kiadói papírkötésben, jó állapotban. Gerincén kisebb sérülés.
Das Lot is nicht erreichbar
1244160
14121
276
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Géza Groman ottó: Dalol a gép. Versek. Bp. 1941. Pátria. 72 p. Kiadói illusztrált papírborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1335790
14122
276
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Török Sándor: Vidéken volt primadonna. Bp., 1934, Pantheon 159 p. Kiadói foltos papírkötésben. Felvágatlan példány.
Das Lot is nicht erreichbar
1299270
14123
276
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Benedek Elek: Az aranyfeszület. Három székely diák története. Bp., 1911, Lampel. Korabeli, kissé sérült egészvászon-kötésben. Első kiadás!
Das Lot is nicht erreichbar
1216609
14124
276
0
5000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Horn József: A közgazdasági és társadalmi ismeretek tanító- és tanítónőképző-intézetek számára. Bp., 1937. Franklin, 152 l. Kiadói papírkötésben. A szerző dedikációjával. "Dr. Huszka János miniszteri o. tanácsos Úrnak őszinte tisztelettel és szeretettel: 1935. IX 30. Dr. Horn József"
Das Lot is nicht erreichbar
1275045
14125
276
0
5000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vállalkozók évkönyve és címtára 1927 I-II. I. kötet: Óriás Zoltán: Költségszámítás a magasépítésben - Gyakorlati kézikönyv. II. kötet: Címtár. Bp, 1927, Vállalkozók Lapja. 983 p. Kiadói festett, illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1336113
14126
276
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gustave Flaubert: Aszkéta művészet, aszkéta szerelem. Levelek. Bp., é.n., Fővárosi könyvkiadó. Kiadói sérült papírkötésben. Ívhibás, az utolsó ív a kötet elejére is bekerült.
Das Lot is nicht erreichbar
1335868
14127
276
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Benamy Sándor: Válságok évei. Bp., é.n., Epocha. Kiadó papírkötésben. A borítólap Ruzicskay György munkája. Felvágatlan.
Das Lot is nicht erreichbar
1335840
14128
276
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nagyiványi Zoltán: Párbaj keleten. Bp., 1940, Révai. Kiadói foltos, kissé sérült papírkötésben, borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse