https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 302
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1330894
14069
276
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nemes György: Behajtani tilos. Bp., 1974, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötésben. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval
Das Lot is nicht erreichbar
1330903
14070
276
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nemes György: Rossz egyedül. Bp., 1970, Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval
Das Lot is nicht erreichbar
1317584
14071
276
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gyúrói Nagy Lajos: Egy prédikátor dalaiból. A Petőfi-társaság ajánlásával. Bp., 1924, Globus. 188 p. Kiadói papírkötésben, a borító széle sérült. A szerző dedikációjával!
Das Lot is nicht erreichbar
1317817
14072
276
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kleist, Heinrich von: Amphitryon. Vígjáték Moliere nyomán. Fordította Szabó Lőrinc. Bp., 1939, Singer és Wolfner. 97 p. Kiadói papírborítóban. Körülvágatlan példány.
Das Lot is nicht erreichbar
1335049
14073
276
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gotthold Ephraim Lessing: Barnhelmi Minna vagy A katonaszerencse. Vígjáték. Ford. Kazinczy Ferencz. Bp., 1889, Franklin. 1 t. 215 l. 12 t. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1330985
14074
276
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Arcibasev: Féltékenység. Dráma öt felvonásban. Fordította Biró Lajos. Bp., 1918, Singer és Wolfner. A címlap javított. Korabeli félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1258716
14075
276
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lóránth László: Helyszíni közvetítés. Bp., é.n., Bibliotéka. 45 p. Kiadói papírkötésben. Rácz Vali színésznőnek dedikált példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1258711
14076
276
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lóránth László: Vidám filozófia. Bp., 1938, Bibliotéka. 47 p. Kiadói papírkötésben. Rácz Vali színésznőnek dedikált példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1275747
14077
276
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Soóky István: Csillagtalan vándorúton. Nóták, versek. Bp., 1936, Szénásy. Kiadói kopottas papírkötésben. Ritka, dedikált kötet!
Das Lot is nicht erreichbar
1331022
14078
276
0
2800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pátkai Pál: Az utolsó óra munkásaihoz. Szellemi tanítások Pál beszélő médium útján. III. kötet. Hatások és viszonthatások. Bp., 1939, Szellemi Búvárok Pesti Egylete. Kiadói, enyhé viseltes papírkötésben, gerincén kis sérüléssel..
Das Lot is nicht erreichbar
1131081
14079
276
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vas István: Teremtett világ. Válogatott versek. Bp., 1956. Magvető. Első kiadás! Félvászon kötésben, szakadt védőborítóval
Das Lot is nicht erreichbar
1076970
14080
276
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tevan könyvtár: Tabéry Géza: Veszta flagelláns. Békéscsaba, é.n., Tevan.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse