Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 302

Bartucz Lajos (szerk.): A művelődés könyvtára 9. A magyar nép. 26 szövegábrával és 32 képtáblán 144 fényképpel. Budapest, 1943, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Aranyozott gerincű kiadói félvászon borító, 349 p. A borító szélei, sarkai kopottak. A gerince picit sérült, kopott.
13972.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Vajda Endre: A posta története. Bp., 1967, Közdok. Kiadói egészvászon-kötésben.
13973.

Rufpreis:
2 400 HUF

13974.

Rufpreis:
3 000 HUF

13975.

Rufpreis:
4 000 HUF

13976.

Rufpreis:
2 000 HUF

13977.

Rufpreis:
4 000 HUF

13978.

Rufpreis:
1 200 HUF

B. Eötvös József: A' falu jegyzője I. kötet. 1-3. füzet. , II. kötet 1., Tűzött papírkötés, 312+80 p. Pest, 1845, Hartleben Konr. Adolf. Első kiadás!  A könyv megviselt állapotban.  Az első kötet első két oldala hiányzik. A könyv a 3. oldalon kezdődik.
13979.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kőműves Imre. Szökevények. Bp., 1964, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötésben. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval.
13980.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nemes György: Kánaán. Bp., 1963, Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval. Sérült papírborítóban.
13981.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagyiványi Zoltán: Párbaj keleten. Budapest , 1940, Révai. Javított papírkötés, 198 p. A szerző által dedikált! A borítója, gerince javított!
13982.

Rufpreis:
2 000 HUF

Harminc 1877-1907. A "Budapest" jubileumi albuma. Budapest, É.N. [1907], Wodianer F. és Fiai Műintézete. Írták a "Budapest" volt és jelenlegi munkatársai. Kiadói festett, aranyozott, szecessziós egészvászon borítóban, VI.+2+341+29+14 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. A kiadói borítója kopott. A gerince szakadt, sérült.
13983.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF