Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 302

Kosztolányi Dezső: Aranysárkány. Budapest, 1942, Révai. Kiadói félvászon kötés, picit foltos gerinccel, jó állapotban.
13876.

Rufpreis:
1 000 HUF

Illyés Gyula: Lélek és kenyér. Kozmutza Flóra értelmességi-, és ösztön-vizsgálataival. Budapest, é.n. (1939), Nyugat, 262 p. Kiadói egészvászon kötés. Intézményi bélyegzővel. Első kiadás. Jó állapotban.
13877.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nil: A szívem. Békéscsaba, 1909, Tevan Adolf könyvnyomdája. Kiadói szakadozott, foltos papírkötés. Felvágatlan példány. A címlapot Ács Ferenc (1876-1949) festőművész rajzolta.
13878.

Rufpreis:
2 000 HUF

13879.

Rufpreis:
2 000 HUF

Loránth László: Tettének oka ismeretlen. Budapest, , Művészbarátok Clubja. III. kiadás. Kiadói foltos, picit sérül gerincű egészvászon kötés. A szerző dedikációjával.
13880.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sulyok Imre: A tábortűz-könyve. A Leventeegyesületek Országos Központja megbizásából irta és összeállitotta: - -. Bp., /1944,/ Attila-ny. 362 l, kottákkal, rajzokkal. Fűzve, illusztrált kiadói borítóban.
13881.

Rufpreis:
1 000 HUF

Oláh Ilona: Mezei bokréta. Madéfalvi és csángó népszokások. Szatmárnémeti, 2003, Profundis Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált példány.
13882.

Rufpreis:
1 200 HUF

Duba Gyula: Európai magány. Novellák, esszék. Pozsony, 1987, Madách Könyv- és Lapkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. A szerző által dedikált példány.
13883.

Rufpreis:
1 200 HUF

Alan Baker: A gladiátor. Róma harcra ítélt rabszolgáinak titokzatos története. Budapest, 2001, JLX. Kiadói kemény kötésben fedőborítóval
13884.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabóné Nogall Janka: Elvira Kisasszony és más elbeszélések. Fiatal leányok számára. Budapest, 1903, Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói aranyozott egészvászon kötés (Frankl és Werner könyvkötészete), 5 színes litográfiákkal illusztrálva. A kötése sérült. Pár lap és két illusztráció kijár. Az egyik oldal hiányos.
13885.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hámori Tibor: Puskás. Legenda és valóság.  Kiadói papír kötésben. Budapest, 1982, Sportpropaganda Vállalat
13886.

Rufpreis:
800 HUF

Kertész István: Ez történt Marathónnál. A görög-perzsa háborúk. 2008 Tóth Könyvkereskedés és Kiadó Kft. Illusztrált kiadói kemény kötésben
13887.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF