Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 302

Mezo Ferenc: Olympiai kalauz. Budapest, 1936, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Szerző által dedikált példány. Kissé foltos kiadói egészvászon kötésben
13864.

Rufpreis:
5 000 HUF

Galambosi László: Az irgalom ágai. Budapest, 1974, Magvető Könyvkiadó. Egészvászon kiadói borítóban, 126 p. A könyvet a szerző dedikálta Jovánovics Miklósnak, aki az Élet és Irodalom főszerkesztője, majd a Magvető Könyvkiadó igazgatója volt.
13865.

Rufpreis:
1 600 HUF

Faragó László: A harmadik humanizmus és a harmadik birodalom. Apollo-Könyvtár 2. Budapest, 1935. Kiadói papír kötésben
13866.

Rufpreis:
2 000 HUF

13867.

Rufpreis:
5 000 HUF

13868.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Karinthy Frigyes: Barabbás. Hungária Könyvek, 1935. Illusztrált kiadói félvászon kötésben. Első kiadás! Maróti Géza két egész oldalas, színes fametszetével illusztrálva. Nem sorszámozott. Szép állapotban.
13869.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lengyel Géza: Annyi baj legyen. (Nicsevo.) Hadifogoly riport regény. Bp., 1931, Fortuna ny. 238 p. Dedikált példány. A szerző beragasztott, aláírt fényképével. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
13870.

Rufpreis:
6 000 HUF

13871.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kísértethistóriák. Idegen írók novellái. Fordította: Balázs Béla. Divéky József illusztrációival. Gyoma, 1917, Kner Izidor Kiadása. Átkötött félvászon kötés, címlapon ceruzás bejegyzéssel, picit laza kötéssel, egyébként jó állapotban.
13872.

Rufpreis:
2 000 HUF

13873.

Rufpreis:
2 000 HUF

Benedek Elek: Galambok. Budapest, 1922, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Negyedik kiadás. Kiadói kopottas félvászon kötés.
13874.

Rufpreis:
1 000 HUF

1929 Mátra, 1:50000, papír, vászonra kasírozva, Budapest, Turistaság és Alpinizmus lap-, könyv-, és térképkiadó Rt., 85x55 cm.
13875.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF