https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 302
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1320249
13960
276
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Benamy Sándor: Kajüt. Dráma. Első teljes kiadás. Bp, 1930, Marton. 94 p. Fűzve, kiadói papírborítóban. Az előzéklap felső része hiányos.
Das Lot is nicht erreichbar
1219520
13961
276
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szűcs Ádám: Hogyan készül a rajzos film? Technikai Zsebkönyvtár. (Huszonnégy rajzos és tizenhat fényképezett ábrával). Bp., é.n., Németh József Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1287378
13962
276
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Iustini Historiarum Philippicarum ex Trogo Pompeio Excerptarum Libri XLIV. Ad Optimorum Librorum Fidem Accurate Editi. Editio Stereotpya. Lipsiae, 1829. Caroli Tauchnitii. Korabeli aranyozottt félbőrkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1335644
13963
276
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Legifj. Szász Károly: Versek. Budapesten, 1909, Hornyánszky V. Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomdája. Kiadói papír kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1252091
13964
276
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Florian: Galatée. Estelle. Deux pastorales. Bp., 1828, Hartleben. Korabeli amatőr papírkötésben. Az előzéklap hiányzik.
Das Lot is nicht erreichbar
965206
13965
276
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Móra Ferenc: Könnyes könyv. - - munkái. Jubileumi díszkiadás. Bp., (1935) Lantos RT. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Gerincnél szakadt kívülről.
Das Lot is nicht erreichbar
961510
13966
276
0
2200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Bp., 1942, Gárdonyi. Dedikált példány! Félvászon kötés,enyhén kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
909814
13967
276
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A tartósondolálás kézikönyve Mayer realistic rendszere után. Bp., cca 1930. Spatz Henrik könyvnyomdája. 28p. kihajtható lapokkal. Első borító elvált
Das Lot is nicht erreichbar
1321065
13968
276
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Somfay Margit: A félhold árnyékában. Bp., é.n. Magyar Könyvbarátok. 317 p., Számos szövegközti és egész oldalas rajzzal illusztrálva, melyeket Petry Béla készített. Kiadói egészvászon-kötésben, ajándékozási bejegyzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1335494
13969
276
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nemes György: Júliusi utazás. Bp., 1961, Magvető. Kiadói félvászonkötésben. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval.
Das Lot is nicht erreichbar
1361337
13970
276
0
5000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Radó Antal: Az olasz irodalom I-II. Budapest,1896,Magyar Tudomány Akadémia. MTA-Új Folyam XXVI-XXVII. kötet. Kiadói egészvászon borító, márványozott lapélekkel. 515+552 p. Első kiadás! A borító picit foltos, sarkai picit kopottak.
Das Lot is nicht erreichbar
1350809
13971
276
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
G.K. Chesterton: Ember aki csütörtök volt (Lidércnyomás), Békéscsaba, 1918, Tevan. Tulajdonosi szignóval, vászonkötésben, ragasztott papírborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse