Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 302

14009.

Rufpreis:
1 000 HUF

14010.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

14011.

Rufpreis:
5 000 HUF

Homéros: Odysseia. Fordította: Devecseri Gábor. Második kiadás. Budapest,É.N., Új Idők Irodalmi Intézet RT. Singer és Wolfner Kiadása. Kiadói félvászon kötés, 383 p. A borítója kopottas.
14012.

Rufpreis:
1 000 HUF

14013.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

14014.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

14015.

Rufpreis:
8 000 HUF

14016.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

14017.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Rózsa Dezső: A látásbeli (vizuális) emlékezőtehetség a nyelvoktatásban. Bp., KMENY: 20p.
14018.

Rufpreis:
1 000 HUF

14019.

Rufpreis:
800 HUF

Reményik Sándor - Fagyöngyök, Csak így.. ., Vadvizek zúgása, Rilke fordítások. II. kiadás. Kolozsvár, 1927. Minerva. Korabeli félvászon kötésben
14020.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF