Andersen-mesék. Az ifjúság számára átdolgozta Bíró Sándor. Hampel József rajzaival. Második kiadás. Bp., Dante Könyvkiadó. Javított kartonált kötés, kopottas állapotban.
Nisard D.: A franczia irodalom története I,III-IV. (Hiányos!) Fordította: Szász Károly. Budapest, 1878, Magyar Tudományos Akadémia, XV+463+V+419+XVI+537 p. Kiadói egészvászon kötés, márványozott lapélekkel. Megviselt állapotban! A borítója kopott, a gerince sérült. A III. kötetből 403-414 p. között a lapok kijárnak. A IV. kötetben ceruzás aláhúzásokkal. A II. kötet hiányzik!
Homéros: Odysseia. Fordította: Devecseri Gábor. Második kiadás. Budapest,É.N., Új Idők Irodalmi Intézet RT. Singer és Wolfner Kiadása. Kiadói félvászon kötés, 383 p. A borítója kopottas.
Lenau, Nikolaus: Sämtliche Werke und Briefe in 6 Bänden. Bd. I-V. Hrsg. v. Eduard Castle. Leipzig, 1910-1913, Insel. Kiadói, aranyozott egészbőr kötésben, a szerző címképeivel. A kötés kopottas, helyenként látványosan sérült / Gold plated leather binding, binding has faults
Bartalus István Gyertyánffy István (szerk.): Négyesdalok zsebkönyve. Férfi énekkarok anthologiai gyűjteménye. Budapest,(1887, Engelmann et Mülberg.Félvászon kötésben, közepes állapotban.