Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 302

14033.

Rufpreis:
5 000 HUF

14034.

Rufpreis:
2 000 HUF

14035.

Rufpreis:
2 000 HUF

Forró Tamás-Havas Henrik: A láger. Budapest, 1988, Könyvkiadó és Kulturális Szolgáltató Kft. Kiadói papírkötés.
14036.

Rufpreis:
800 HUF

Kormos István: Szegény Yorick. Csohány Kálmán rajzai. Salgótarján, 1984, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Számozott (500/325.) és a szerző által dedikált példány.
14037.

Rufpreis:
3 000 HUF

A két legrégibb magyar nyelvű nyomtatvány. Adalék Sylvester János működéséhez. Semsey Andor adományából hasonmásban közzéteszi s bevezetéssel kíséri Melich János. Budapest, 1912, Magyar Nyelvtudományi Társaság, VII+64+92 p. Átkötött kemény papírkötés. Trócsányi Zoltán (1886-1971) nyelvész, irodalom és könyvtörténész, műfordító, könyvtáros saját kezű névbejegyzésével, dátumozással (1912).
14038.

Rufpreis:
3 000 HUF

Papp Viktor: Zenekönyv. Tanulmányok, kamarzene. Budapest, é.n., Stádium Sajtóvállalat Rt. Kiadói kopottas félvászon kötés. A szerző, 1944-es könyvnapi dedikációjával.
14039.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pintér Jenő: Magyar irodalomtörténete. Képes kiadás. I.-II. Budapest., 1928, Franklin-Társulat. Kopottas, foltos kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban, 330+389 p.
14040.

Rufpreis:
1 000 HUF

Remekírók Képes Könyvtára 2 kötet: Leopardi és Musset, Kossuth Lajos munkái.  Liliomos Gottermayer kötésben, jó állapotban
14041.

Rufpreis:
1 800 HUF

Csűrös Zoltán: Számok csodavilága. Nemes Török János rajzaival. Bp., é.n. Athenaeum. Rajzos félvászon kötésben.
14042.

Rufpreis:
2 000 HUF

14043.

Rufpreis:
1 000 HUF

14044.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF