Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 302

13936.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hermann Bang: A pincér. Ford. Pajzs Elemér. Békéscsaba, 1917, Tevan. 68 p. Kiadói fametszetes papírborítóban.
13937.

Rufpreis:
1 200 HUF

Móricz Zsigmond műveiből 13 kötet. 12 mű 13 kötetben. Nem teljes! Forr a bor I-II, Forrómezők, Az asszony beleszól, Életem regénye, Rokonok, Betyár,Tündérkert, A nap árnyéka, A nagy fejedelem, A boldog ember, Barbárok, Míg új a szerelem. Budapest,1939,Athenaeum. Kiadói aranyozott, piros egészvászon kötés. A borítók, gerincek kopottak,foltosak. A lapok néhol foltosak. A boldog ember kötése picit sérült.
13938.

Rufpreis:
3 000 HUF

13939.

Rufpreis:
2 000 HUF

Virtute fideque : Festschrift für Otto von Habsburg zum fünfzigsten Geburtstag. Wien-Munchen, 1965, Herold. Kiadói egészvászon-kötésben.
13940.

Rufpreis:
2 000 HUF

13941.

Rufpreis:
3 000 HUF

13942.

Rufpreis:
2 000 HUF

13943.

Rufpreis:
5 000 HUF

13944.

Rufpreis:
2 000 HUF

13945.

Rufpreis:
2 000 HUF

13946.

Rufpreis:
3 000 HUF

13947.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF