https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 302
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1233544
13936
276
0
2800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kós Károly: Erdély. Kultúrtörténeti vázlat. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Számos színes linómetszettel. Kiadói egészvászon díszkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1320157
13937
276
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hermann Bang: A pincér. Ford. Pajzs Elemér. Békéscsaba, 1917, Tevan. 68 p. Kiadói fametszetes papírborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1367331
13938
276
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Móricz Zsigmond műveiből 13 kötet. 12 mű 13 kötetben. Nem teljes! Forr a bor I-II, Forrómezők, Az asszony beleszól, Életem regénye, Rokonok, Betyár,Tündérkert, A nap árnyéka, A nagy fejedelem, A boldog ember, Barbárok, Míg új a szerelem. Budapest,1939,Athenaeum. Kiadói aranyozott, piros egészvászon kötés. A borítók, gerincek kopottak,foltosak. A lapok néhol foltosak. A boldog ember kötése picit sérült.
Das Lot is nicht erreichbar
1300012
13939
276
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szegedi István: Boldogság elé. Uj versek. Bp., 1921, Pfeifer F. biz. 64 p. Kiadói papírkötésben. Dedikált példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1300955
13940
276
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Virtute fideque : Festschrift für Otto von Habsburg zum fünfzigsten Geburtstag. Wien-Munchen, 1965, Herold. Kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1286323
13941
276
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Eötvös József összes regényei. A karthausi I-II. A falu jegyzője I-II. Magyarország 1514-ben I-II. A nővérek I-II.Voinovich Géza előszavával. Budapest, 1937, Révai. 328+535+536+326 p. Egybekötve, Kissé kopottas, foltos, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1287204
13942
276
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Koós Hutás Gergely: Örökség I-II. Bp., 1943, Koós H. G. Kiadói kopottas papírkötésben. Dedikált példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1084798
13943
276
0
5000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Molnár Antal: Magyar-e a cigányzene? Bp., 1937, szerzői kiadás. 19p. Nyomtatta Kner Izidor könyvnyomdája Gyomán. Kissé szakadt papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1222327
13944
276
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Anatole France: A vörös liliom. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói kopottas nyl-kötéssel. Számozott (154.) példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1222585
13945
276
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
George Bernard Shaw: Szent Johanna. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói, kopottas nyl-kötésben, védődobozában. Számozott (226.) példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1217584
13946
276
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Komáromi János: Harangoz a mult - Különös utazás. (Komáromi János munkái XVI.) Bp., é.n., Genius. 236 l. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. A szerző dedikációjával: Dr. Vértessy István községi orvos úrnak, hazafias üdvözlettel: Komáromi János
Das Lot is nicht erreichbar
1237336
13947
276
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pierre Ronsard verseiből. Fordította Pál Endre. Bp., 1941, Officina. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse