https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 302

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Kner Imre: Könyv a könyvről. Gyoma, 1912, Kner Izidor Könyvnyomdai Műintézete, 80 p. Kiadói illusztrált, fűzött papírkötés. Hét beragasztott műmelléklettel. Az iniciálékat, a címlapot, a szövegillusztrációkat, a keretdíszeket, valamint a borító rajzát Geiger Richárd készítette. Megviselt állapotban! Ajándékozási sorokkal.
1
13984.

Kner Imre: Könyv a könyvről. Gyoma, 1912, Kner Izidor Könyvnyomdai Műintézete, 80 p. Kiadói illusztrált, fűzött papírkötés. Hét beragasztott műmelléklettel. Az iniciálékat, a címlapot, a szövegillusztrációkat, a keretdíszeket, valamint a borító rajzát Geiger Richárd készítette. Megviselt állapotban! Ajándékozási sorokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Strindberg Ágost: Egy lélek fejlődése. Vallomások. Fordította: Mikes Lajos. Budapest, É.N., Dick Manó Kiadása. Papírkötés, 391 p. A gerince javított! A fordító, Mikes Lajos (1872-1930) dedikálta Dr. Szilágyi Géza (1875-1958) költő, író, újságírónak!
1
13985.

Strindberg Ágost: Egy lélek fejlődése. Vallomások. Fordította: Mikes Lajos. Budapest, É.N., Dick Manó Kiadása. Papírkötés, 391 p. A gerince javított! A fordító, Mikes Lajos (1872-1930) dedikálta Dr. Szilágyi Géza (1875-1958) költő, író, újságírónak!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A százéves Kisfaludy-Társaság (1836 - 1936) Szerkesztette s a társaság történetét írta Kéky Lajos. Budapest, 1936, Franklin-Társulat. 512 p. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben. A borítója kopott. A kötése laza, sérült.
1
13986.

A százéves Kisfaludy-Társaság (1836 - 1936) Szerkesztette s a társaság történetét írta Kéky Lajos. Budapest, 1936, Franklin-Társulat. 512 p. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben. A borítója kopott. A kötése laza, sérült.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gyóni Géza (1884-1917): Ismeretlen versei. Budapest, 1943, Methosz Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, 365 p. Gyóni Géza Összes Versei 2. kötete. A gerince picit sérült. A lapszélek foltosak.
1
13987.

Gyóni Géza (1884-1917): Ismeretlen versei. Budapest, 1943, Methosz Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, 365 p. Gyóni Géza Összes Versei 2. kötete. A gerince picit sérült. A lapszélek foltosak.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fazekas Mihály összes költeményei. Bp., 1976. Helikon. Bibliofil, számozott kiadás. Nyl kötésben, gerincén kopással
1
13989.

Fazekas Mihály összes költeményei. Bp., 1976. Helikon. Bibliofil, számozott kiadás. Nyl kötésben, gerincén kopással

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gál Anna: Jó volna már őszintén szólni. Versek. Budapest, 1937, Kéve Kiadás. Javított kiadó papírkötés, 80 p. A borítója szakadozott. A címlapon ajándékozási sorokkal.
1
13990.

Gál Anna: Jó volna már őszintén szólni. Versek. Budapest, 1937, Kéve Kiadás. Javított kiadó papírkötés, 80 p. A borítója szakadozott. A címlapon ajándékozási sorokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nemes György (1910-1998): Háló. Budapest, 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói fűzött egészvászon kiadói védőborítóban,189 p. A szerző általi dedikációval Vas Zoltán (1903-1983) politikusnak, írónak.
1
13991.

Nemes György (1910-1998): Háló. Budapest, 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói fűzött egészvászon kiadói védőborítóban,189 p. A szerző általi dedikációval Vas Zoltán (1903-1983) politikusnak, írónak.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nemes György (1910-1998): Nincs Titok. Budapest, 1970, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói fűzött egészvászon kiadói védőborítóban,338 p. A szerző általi dedikációval Vas Zoltán (1903-1983) politikusnak, írónak.
1
13992.

Nemes György (1910-1998): Nincs Titok. Budapest, 1970, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói fűzött egészvászon kiadói védőborítóban,338 p. A szerző általi dedikációval Vas Zoltán (1903-1983) politikusnak, írónak.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kovrig János: A sárga kontinensen déltől északig. Világjárók. Utazások és Kalandok. Budapest, É.N., Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon, 163 p. Sok fotóval illusztrálva.A könyvben számos aláhúzással. Az elülső védőlapon ajándékozási sorokkal.
1
13993.

Kovrig János: A sárga kontinensen déltől északig. Világjárók. Utazások és Kalandok. Budapest, É.N., Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon, 163 p. Sok fotóval illusztrálva.A könyvben számos aláhúzással. Az elülső védőlapon ajándékozási sorokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kőműves Imre: Vasaltnadrágosok. Bp., 1963, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval. Dedikált példány!
1
13994.

Kőműves Imre: Vasaltnadrágosok. Bp., 1963, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval. Dedikált példány!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerkesztette, és sajtó alá rendezte Király György. A könyvdíszeket tervezte Kozma Lajos. I. sorozat: 8 db füzet. Kiadói papírkötés, gyűjtőmappában, kopottas állapotban.
1
13995.

Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerkesztette, és sajtó alá rendezte Király György. A könyvdíszeket tervezte Kozma Lajos. I. sorozat: 8 db füzet. Kiadói papírkötés, gyűjtőmappában, kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Radó Antal (szerk.): Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseiből. Negyedik, módosított és bővített kiadás. Harminczöt magyar festőművész rajzaival. A Pesti Napló karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Budapest, é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai)., 284 p. Kiadói aranyozott, dombornyomott, festett kiadói egészvászon kötésben, festett lapélekkel. A borítója kopott, a gerince és a kötése sérült.
1
13996.

Radó Antal (szerk.): Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseiből. Negyedik, módosított és bővített kiadás. Harminczöt magyar festőművész rajzaival. A Pesti Napló karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Budapest, é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai)., 284 p. Kiadói aranyozott, dombornyomott, festett kiadói egészvászon kötésben, festett lapélekkel. A borítója kopott, a gerince és a kötése sérült.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse