Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 302

4 db UFO-s könyv: És akkor jöttek az UFO-k III., Földes Attila: UFOK építették a piramisokat?, Sombor Judit: Égi vendég, UFÓK Magyarországon, Nemere István: UFO a láthatáron. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
14021.

Rufpreis:
800 HUF

14022.

Rufpreis:
800 HUF

14023.

Rufpreis:
1 000 HUF

Két kötet az Új Elzevír Könyvtárból; Thomas Mann: Az elcserélt fejek. Új Elzevír Könyvtár 1. Fordította: Horvát Henrik. Az illusztrációkat Kondor Lajos rajzolta. 1980. számú példány. Budapest, 1957, Magyar Helikon. Kiadói félbőr kötés, 235 p. Thomas Mann: A törvény. Új Elzevír Könyvtár 2. Fordította: Vajda Endre. Drahos István fametszeteivel illusztrálva. Budapest, 1958, Magyar Helikon. Kiadói félbőr kötés, 172 p. A borítók kopottak.  Drahos István eredeti fametszeteivel. Sorszámozott, bibliofil kiadás egészbőr kötésben. Bp., 1958, Magyar Helikon, (pár lap kijár)
14024.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

14025.

Rufpreis:
1 800 HUF

Heller Farkas: Közgazdasági Lexikon. Második kiadás. Budapest, 1937, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, 499 p. A borítója maszatos. Az elülső előzéklapon ex libris-szel!
14026.

Rufpreis:
1 000 HUF

Katona Jenő: Magyar hitleristák. Bp., 1936. Cserépfalvi. 99 p. Kiadói papírkötésben.
14027.

Rufpreis:
3 000 HUF

14028.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolt Béla:Versek. Budapest, 1929, Genius-Kiadás.  Kiadói papír kötésben.
14029.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szántó Magda: Ez volt az ifjúság. Versek. Szerző által dedikált példány! Cserépfalvi Kiadás.  Kiadói papír kötésben, kissé ázott
14030.

Rufpreis:
3 000 HUF

14031.

Rufpreis:
4 000 HUF

14032.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF