Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 302

Dr. Hermann Menge: Griechisch-Deutsches Schulwörterbuch. Mit besonderer berücksichtigung der etymologie. Berlin-Schöneberg, é.n. (1903), Langenscheidtsche Verlagsbuchhandlung, XI+635 p. Német nyelvű. Kiadói félbőr kötés. Megviselt állapotban. A kötése sérült, a borítója, gerince kopott.
14057.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Bessenyey Krisztina-Bessenyey Zoltán: WRC nagykönyv. Rali-világbajnokság 2010/2011. Kiadói kartonált kötés, színes képekkel illusztrált, jó állapotban.
14058.

Rufpreis:
2 400 HUF

14059.

Rufpreis:
3 000 HUF

14060.

Rufpreis:
1 000 HUF

14061.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

14062.

Rufpreis:
2 000 HUF

14063.

Rufpreis:
3 000 HUF

14064.

Rufpreis:
800 HUF

Nemes László: Szeretni nem elég. Bp., 1969, Szépirodalmi. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval.
14065.

Rufpreis:
1 000 HUF

14066.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nemes György: Siessünk. Bp., 1972, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötésben. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval
14067.

Rufpreis:
1 000 HUF

14068.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF