Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 302

Jókai Mór: A lőcsei fehér asszony 1-2. Budapest, 1904, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötésben. A borító picit kopottas, gerince kopottas. A második kötet gerince sérült, a kötése laza, sérült, elülső előzéklapja hiányzik.
13852.

Rufpreis:
2 000 HUF

Az Érdekes Újság Dekameronja 1-10. kötet. Szerkeszti Kabos Ede. Száz magyar író száz legjobb novellája. Budapest, é.n., Légrády Testvérek. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kiadói karton dobozban, a felső lapélek festettek, a szerzők arcképeivel. A II. gerince kopott, de ezt leszámítva szép állapotban. Ady Endre, Csáth Géza, Balázs Béla, Babits Mihály, Karinthy Frigyes, Kosztolányi Dezső, és mások írásaival.
13853.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Nyirő József: Uz Bence. Budapest, 1936, Révai Kiadás. Kiadói halinakötés, picit kopott gerinccel.
13854.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nyírő József: Isten igájában. Budapest, 1936, Révai. Kiadói halina kötés. Ajándékozási sorokkal, picit sérült kötéssel.
13855.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kós Károly: Erdély. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh, 88 p.+60 darab egészoldalas fekete-fehér és színes illusztrációval. Kiadói kopottas, foltos egészvászon kötésben. A kötése némileg sérült.
13856.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nyírő József: Néma küzdelem. Bp., 1944, Révai. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
13857.

Rufpreis:
2 400 HUF

Nyírő József: Az én népem. Budapest, 1936, Révai. Kiadói félhalina kötés, jó állapotban.
13858.

Rufpreis:
1 400 HUF

13859.

Rufpreis:
2 000 HUF

13860.

Rufpreis:
1 200 HUF

13861.

Rufpreis:
8 000 HUF

13862.

Rufpreis:
3 000 HUF

13863.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF