Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 302

Gergely Ágnes-Fenákel Judit: Hajtogatós. Budapest, 2004, Novella Könyvkiadó,159 p. Kiadói fűzött kemény papírkötés. Gergely Ágnes dedikációjával!
13900.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pomogáts Béla: Kisebbségben és magyarságban. Dunaszerdahely, 1997, Nap Kiadó, 221 p. Kiadói ragasztott papírkötés. A szerző által dedikált példány!
13901.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szalay Károly: Bikakolostor. Budapest, 1989, Magvető Könyvkiadó, 603 p. Kiadói ragasztott papírkötés. A szerző által dedikált példány! Erotika
13902.

Rufpreis:
1 600 HUF

Baboss László: Amulettek. (A nők könyve.) Fejtő Ferenc előszavával és Enrique Barón Crespo köszöntőjével. Gurmai Zita ajánlójával a hátulsó borítón. Budapest, é.n. [2002], Nők A Valódi Esélyegyenlőségért Alapítvány, 141 p. Kiadói ragasztott papírkötés. Reprint kiadás. Az elülső borítója gyűrött. Fejtő Ferenc és Gurmai Zita dedikációjával!
13903.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szalai Sándor: A magyar irodalom Pantheonja. 48 potré és életrajz. Bevezető tanulmányt írta Laczkó Géza. Budapest, 1941, Dante Könyvkiadó. Kiadói kopott kemény papírkötés.
13904.

Rufpreis:
800 HUF

Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban. Bp., Petőfi-Társaság. Számos színes, beragasztott képpel, szövegközti illusztrációval, A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, dombornyomású vászonkötésben Gottermayer Nándor könyvkötészetéből. Belül ex librisszel, kopottas állapotban.
13905.

Rufpreis:
1 400 HUF

13906.

Rufpreis:
2 000 HUF

13907.

Rufpreis:
800 HUF

13908.

Rufpreis:
3 000 HUF

13909.

Rufpreis:
1 800 HUF

13910.

Rufpreis:
2 000 HUF

13911.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF