Kós Károly: Erdély. Kolozsvár, 1934, Erdélyi SzépmÃves Céh, 88 p.+60 d... https://www.darabanth.com/de/276-Fernauktion/276.0/Bucher/Bucher-Sonstige-Raritaten~200042/Kos-Karoly-Erdely-Kolozsvar-1934-Erdelyi-Szepmives-Ceh-88-pplus60-darab-egeszoldalas-fek~II1409595
1409595
13856
276
Beschreibung: Kós Károly: Erdély. Kolozsvár, 1934, Erdélyi SzépmÃves Céh, 88 p.+60 darab egészoldalas fekete-fehér és szÃnes illusztrációval. Kiadói kopottas, foltos egészvászon kötésben. A kötése némileg sérült.
: vörös_iván