Loránth László: Tettének oka ismeretlen. Budapest, , Művészbarátok Clu... https://www.darabanth.com/de/276-Fernauktion/276.0/Bucher/Bucher-Sonstige-Raritaten~200042/Loranth-Laszlo-Tettenek-oka-ismeretlen-Budapest--Muveszbaratok-Clubja-III-kiadas-Kiad~II1410271
1410271
13880
276
Rufpreis:
2 000 HUF 5,42 EUR , 6,25 USD
Beschreibung: Loránth László: Tettének oka ismeretlen. Budapest, , Művészbarátok Clubja. III. kiadás. Kiadói foltos, picit sérül gerincű egészvászon kötés. A szerző dedikációjával.
: vörös_iván