Szabóné Nogall Janka: Elvira Kisasszony és más elbeszélések. Fiatal leányok számára. Budapest, 1903, Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói aranyozott egészvászon kötés (Frankl és Werner könyvkötészete), 5 színes litográfiákkal illusztrálva. A kötése sérült. Pár lap és két illusztráció kijár. Az egyik oldal hiányos.