Hetvenöt esztendő a sort útjain. (Az Újpesti Dózsa S. C. jubileumi emlékkönyve.) Szerkesztette Dr. Fazekas Antal. Budapest, 1980, Sport Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, fekete-fehér fotókkal, foltos, kopottas borítóval, foltos lapélekkel.