Jósika Miklós: A Nagyszebeni KirálybÃró (1853). Budapest, 1901, Frankl... https://www.darabanth.com/de/276-Fernauktion/276.0/Bucher/Bucher-Sonstige-Raritaten~200042/Josika-Miklos-A-Nagyszebeni-Kiralybiro-1853-Budapest-1901-Franklin-Tarsulat-383-p-Harm~II1387921
1387921
14003
276
Beschreibung: Jósika Miklós: A Nagyszebeni KirálybÃró (1853). Budapest, 1901, Franklin-Társulat, 383 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, márványozott lapélekkel. A kötés Gottermayer N. könyvkötÅ‘ műhelyében készült. Kopottas, foltos borÃtóval. A gerince picit deformált.
: ttg