Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 239

kertész Manó: Szállok az Úrnak. Az udvarias magyar beszéd története. Bp., Révai Kiadás. Kissé kopott félvászon kötés, egyébként jó állapotban.
13488.

Rufpreis:
1 000 HUF

Makkai Sándor: Táltoskirály. Bp., 1935, Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Ajándékozási bejegyzéssel.
13489.

Rufpreis:
800 HUF

13490.

Rufpreis:
800 HUF

13491.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hermann Bang: A pincér. Ford. Pajzs Elemér. Békéscsaba, 1917, Tevan. 68 p. Kiadói fametszetes papírborítóban.
13492.

Rufpreis:
1 200 HUF

Wanghofer, Emmi: Bodybuilding für Frauen. Den Körper formen durch Muskeltraining. Niederhausen, 1995, Falken. Papírkötésben, jó állapotban.
13493.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pollák János: Renan és az apostolok. Pest. 1866. Szent István Társ. 111 p. Kiadói papírkötésben. Sérült gerinccel, a hátsó borító hiányzik.
13494.

Rufpreis:
800 HUF

Gracza György: Talpra Magyar! A magyar kultúráért.  2012, Magyar Szépmíves Céh. 9/20. sorszámozott példány. Kiadói karton kötésben. Szép állapotban
13495.

Rufpreis:
1 200 HUF

Báró Kemény Zsigmond: Két boldog. A magyar kultúráért.  2012, Magyar Szépmíves Céh. 11/20. sorszámozott példány. Kiadói karton kötésben. Szép állapotban
13496.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gróf Széchenyi István. Gondolatok és események.  A magyar kultúráért.  2011, Magyar Szépmíves Céh. 18/20. sorszámozott példány. Kiadói karton kötésben. Szép állapotban
13497.

Rufpreis:
1 200 HUF

Halász Ferenc: Kárpitozás korszerű anyagokkal. Bp., 1971, Műszaki; valamint Vajda-Székely-Lassú: Kárpitos munkák. Bp., 1959, Műszaki. Kiadói kötésükben.
13498.

Rufpreis:
1 000 HUF

13499.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF