Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 239
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1349320
13488
268
kertész Manó: Szállok az Úrnak. Az udvarias magyar beszéd története. Bp., Révai Kiadás. Kissé kopott félvászon kötés, egyébként jó állapotban.
1288190
13489
268
Makkai Sándor: Táltoskirály. Bp., 1935, Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Ajándékozási bejegyzéssel.
1288178
13490
268
1219018
13491
268
1320157
13492
268
Hermann Bang: A pincér. Ford. Pajzs Elemér. Békéscsaba, 1917, Tevan. 68 p. Kiadói fametszetes papírborítóban.
1350359
13493
268
Wanghofer, Emmi: Bodybuilding für Frauen. Den Körper formen durch Muskeltraining. Niederhausen, 1995, Falken. Papírkötésben, jó állapotban.
1293363
13494
268
Pollák János: Renan és az apostolok. Pest. 1866. Szent István Társ. 111 p. Kiadói papírkötésben. Sérült gerinccel, a hátsó borító hiányzik.
1327019
13495
268
Gracza György: Talpra Magyar! A magyar kultúráért. 2012, Magyar Szépmíves Céh. 9/20. sorszámozott példány. Kiadói karton kötésben. Szép állapotban
1327035
13496
268
Báró Kemény Zsigmond: Két boldog. A magyar kultúráért. 2012, Magyar Szépmíves Céh. 11/20. sorszámozott példány. Kiadói karton kötésben. Szép állapotban
1327029
13497
268
Gróf Széchenyi István. Gondolatok és események. A magyar kultúráért. 2011, Magyar Szépmíves Céh. 18/20. sorszámozott példány. Kiadói karton kötésben. Szép állapotban 1327100
13498
268
Halász Ferenc: Kárpitozás korszerű anyagokkal. Bp., 1971, Műszaki; valamint Vajda-Székely-Lassú: Kárpitos munkák. Bp., 1959, Műszaki. Kiadói kötésükben. 1292836
13499
268
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF