Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 239

Éve Curie: Madame Curie. Bp., 1938, Révai. Kiadói kopottas-foltos egészvászon-kötésben. Könyvtári pecsétekkel.
13416.

Rufpreis:
800 HUF

13417.

Rufpreis:
1 000 HUF

13418.

Rufpreis:
1 600 HUF

13419.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

A százéves Kisfaludy-Társaság (1836 - 1936) Szerkesztette s a társaság történetét írta Kéky Lajos. Bp., 1936, Franklin-Társulat. 512 p. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben.
13420.

Rufpreis:
1 200 HUF

13421.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban. Bp., Petőfi-Társaság. Számos színes, beragasztott képpel, szövegközti illusztrációval, A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, dombornyomású vászonkötésben Gottermayer Nándor könyvkötészetéből. Belül ex librisszel, kopottas állapotban.
13422.

Rufpreis:
5 000 HUF

2015 5 db német nyelvű árverési katalógus, színes illusztrációkkal, jó állapotban
13423.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar László: Lázad a föld. Buday György fametszeteivel. Szeged, é.n., Magyar Téka Kiadása. Sorszámozott példány: 395. Viseltes félvászon kötésben, beszakadt oldalakkal
13424.

Rufpreis:
1 000 HUF

LoKatz, Richard: Röptében a virág körül. Bp., 1903, Tolnai Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
13425.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kísértethistóriák. Idegen írók novellái. Fordította: Balázs Béla. Divéky József illusztrációival. Gyoma, 1917, Kner Izidor Kiadása. Félvászon kötés, címlapon ceruzás bejegyzéssel, egyébként jó állapotban.
13426.

Rufpreis:
2 400 HUF

13427.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF