Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 239

Ajtay Gábor: A kisebbségek nemzetközi jogvédelme, Bp., 1931, K. M. Egy. Ny. 16 p. (Jancsó Benedek Társaság kiadványai. 8.) Kiadói papírborítóban, jó állapotban.
13392.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bognár Cecil: Mi és mások - a mindennapi élet lélektana.  M. kir. Egyetemi nyomda. Félvászon kötésben, kiadói papírborítóval, jó állapotban.
13393.

Rufpreis:
1 000 HUF

Faludy György: A pompeji strázsán. Második kiadás. Bp., 1945, Officina. 91. Kiadói papírkötésben, a gerinc hiányzik.
13394.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sebők Zsigmond: Dörmögő Dömötör utazása a cserkészfiúkkal. Moldován Béla rajzaival. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói félvászonkötésben, a borítótábla szélei mentén sérülésnyomok.
13395.

Rufpreis:
5 000 HUF

13396.

Rufpreis:
2 000 HUF

13397.

Rufpreis:
2 000 HUF

Balassa József: Csokonai Budapesten avagy A mai magyar irodalom. Bp., 1927, Általános Ny. 227 p. Kiadói, színes, illusztrált papírborítóban, a Központi Antiquarium pecsétjével. Felvágatlan példány!
13398.

Rufpreis:
3 000 HUF

Benito Mussolini: Arnaldo Mussolini élete. Olasz-Magyar Könyvtár. Budapest, é.n., Franklin Társulat. Kissé visletes kiadói egészvászon kötésben
13399.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

13400.

Rufpreis:
1 000 HUF

13401.

Rufpreis:
1 200 HUF

13402.

Rufpreis:
2 400 HUF

13403.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF