Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 239
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1351074
13392
268
Ajtay Gábor: A kisebbségek nemzetközi jogvédelme, Bp., 1931, K. M. Egy. Ny. 16 p. (Jancsó Benedek Társaság kiadványai. 8.) Kiadói papírborítóban, jó állapotban.
1350729
13393
268
Bognár Cecil: Mi és mások - a mindennapi élet lélektana. M. kir. Egyetemi nyomda. Félvászon kötésben, kiadói papírborítóval, jó állapotban. 1351121
13394
268
Faludy György: A pompeji strázsán. Második kiadás. Bp., 1945, Officina. 91. Kiadói papírkötésben, a gerinc hiányzik. 1334398
13395
268
Sebők Zsigmond: Dörmögő Dömötör utazása a cserkészfiúkkal. Moldován Béla rajzaival. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói félvászonkötésben, a borítótábla szélei mentén sérülésnyomok. 1335790
13396
268
1335077
13397
268
1334793
13398
268
Balassa József: Csokonai Budapesten avagy A mai magyar irodalom. Bp., 1927, Általános Ny. 227 p. Kiadói, színes, illusztrált papírborítóban, a Központi Antiquarium pecsétjével. Felvágatlan példány!
1350717
13399
268
3800
Benito Mussolini: Arnaldo Mussolini élete. Olasz-Magyar Könyvtár. Budapest, é.n., Franklin Társulat. Kissé visletes kiadói egészvászon kötésben
1344991
13400
268
1335840
13401
268
1335061
13402
268
Max Glass: A fékevesztett emberiség. Fordította Lengyel László. Bp., 1922, Pantheon 200 p. Kiadói papírkötésben. A címlap enyhén sérült. A Magyar Hirlap által átcímkézett példány. 1334798
13403
268
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF