Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 239

13428.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csurka István: Házmestersirató. Drámák, színművek. Budapest, 1999, Püspöki. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval
13429.

Rufpreis:
1 200 HUF

13430.

Rufpreis:
2 000 HUF

Heine: Firenzei éjszakák. Ford. Biró Sándor. Biczó András rajzaival. Bp., 1923, Dante. Hungária ny. 91 p. A címlappal együtt négy, színezett kőnyomattal. Kissé kopottas kiadói félvászonkötésben.
13431.

Rufpreis:
1 200 HUF

Totis Béla, dr.: Törvény, erkölcs, anyaság (Bp., 1933.) ,,Álláspont"   111p. A baloldali orvos, többször keveredett elméleti vitába József Attilával. Színes, kiadói papírborítóban
13432.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

13433.

Rufpreis:
1 800 HUF

Nemes László: Szeretni nem elég. Bp., 1969, Szépirodalmi. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval.
13434.

Rufpreis:
1 000 HUF

13435.

Rufpreis:
1 000 HUF

13436.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kőműves Imre: Egy marék hamu. Bp., 1973, Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval.
13437.

Rufpreis:
1 000 HUF

13438.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nemes György: Siessünk. Bp., 1972, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötésben. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval
13439.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF