Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 239
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1330985
13428
268
1344339
13429
268
Csurka István: Házmestersirató. Drámák, színművek. Budapest, 1999, Püspöki. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval 1317813
13430
268
1320191
13431
268
Heine: Firenzei éjszakák. Ford. Biró Sándor. Biczó András rajzaival. Bp., 1923, Dante. Hungária ny. 91 p. A címlappal együtt négy, színezett kőnyomattal. Kissé kopottas kiadói félvászonkötésben.
1321311
13432
268
Totis Béla, dr.: Törvény, erkölcs, anyaság (Bp., 1933.) ,,Álláspont" 111p. A baloldali orvos, többször keveredett elméleti vitába József Attilával. Színes, kiadói papírborítóban
1321317
13433
268
1330905
13434
268
Nemes László: Szeretni nem elég. Bp., 1969, Szépirodalmi. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval.
1330903
13435
268
1330894
13436
268
1330898
13437
268
Kőműves Imre: Egy marék hamu. Bp., 1973, Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval. 1330900
13438
268
1330895
13439
268
Nemes György: Siessünk. Bp., 1972, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötésben. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF