https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 239
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1331022
13452
268
0
2800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pátkai Pál: Az utolsó óra munkásaihoz. Szellemi tanítások Pál beszélő médium útján. III. kötet. Hatások és viszonthatások. Bp., 1939, Szellemi Búvárok Pesti Egylete. Kiadói, enyhé viseltes papírkötésben, gerincén kis sérüléssel..
Das Lot is nicht erreichbar
1334970
13453
268
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pierre Ronsard verseiből. Fordította Pál Endre. Bp., 1941, Officina. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1335580
13454
268
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Thackeray W.M.: A négy György. Kor-rajzi képek angol udvari és városi életből. Pest, 1867, Ráth Mór. Kissé viseltes egészvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1335536
13455
268
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ignácz Rózsa: Anyanyelve magyar... Kolozsvári Sándor rajzaival. Budapest, 1937, Dante Kiadás. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben 1335570
13456
268
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Várnai Zseni és Peterdi Mária: Mint viharban a falevél. Budapest, 1944, Arany János irodalmi és nyomdai műintézet rt. Várnai Zseni által aláírt példány! Kissé laza gerincű félvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1335575
13457
268
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ernst Haeckel: Az élet csodái.II. Természettudományi Könyvtár. Budapest, 1911, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
1335660
13458
268
0
5000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kúnos Ignác dr.:Török nyelvköny. Nyelvtan, Olvasmányok, beszélgetések, szójegyzék. I-II. Budapest, 1916, Athenaeum. Kissé töredezett szélű papír kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1323469
13459
268
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vidor Imre: Vándor a nagy uton. Bp., 1930, Minerva. A szerző aláírását tartalmazó beragasztott lappal. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben. A borító sarka hiányos. Felvágatlan.
Das Lot is nicht erreichbar
1335296
13460
268
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Rostand Edmond: A samárjai asszony. Evangéliumi játék három képben. Budapest, 1907, Franklin-Társulat. Foltos , illusztrált kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1320930
13461
268
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Thomas Mann: Rendetlenség és kora bánat. (Fordította: Dormándi László) Bp., 1931, Pantheon. 125 p. Kiadói félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1321092
13462
268
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kerecsendi Kiss Márton: Vándorévek. Hasonmás kiadás. Bp., é.n., Közlekedési Dokumentációs Rt. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1320210
13463
268
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
William Shakespeare: Téli rege. Fordította: Kosztolányi Dezső. Bp., én. Genius. 207 p. Kiadói, gerincén enyhén sérült félbőrkötésben. Könyvtári példány volt.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse