Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 239

13476.

Rufpreis:
2 000 HUF

13477.

Rufpreis:
6 000 HUF

13478.

Rufpreis:
4 000 HUF

H.A.L. Fisher: Európa története I-III., Bp., (é.n.), Singer és Wolfner. Térképekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, egészvászon kötésben, szép állapotban.
13479.

Rufpreis:
5 000 HUF

Faludy György: Pokolbeli napjaim után. Bp., 2000, Magyar Világ Kiadó. A szerző által aláírt példány! Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13480.

Rufpreis:
2 000 HUF

Petőfi Sándor összes költeményei I-IV. Bp. 1877, Athenaeum. Aranyozott, metszett vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel. Első kiadás!
13481.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

13482.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hámori Tibor: Puskás. Legenda és valóság. Bp., 1982, Sportpropaganda. Kiadói papírkötésben.
13483.

Rufpreis:
800 HUF

13484.

Rufpreis:
2 000 HUF

13485.

Richard Halliburton: Varázscsizmában a Föld körül
ford.: Görög Imre Bp. é.n; Tolnai. 224 p. Kiadói ill. kartonborítóban.

Rufpreis:
800 HUF

gróf Széchenyi István: Lovakrul. Pesten, 1828. Petrózai Trattner. (8)+IV+(1)+6-245+(1)p. Első kiadás! Széchenyi első nyomtatásban megjelent műve!  Ebben foglalja össze a lótenyésztés színvonalának emelésével kapcsolatos javaslatait, köztük a lóversenyek rendezésére vonatkozó elképzeléseit. Későbbi, igényesen elkészített, aranyozott egészvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel.
13486.

Rufpreis:
300 000 HUF
813,01
937,50

13487.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF