Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 239

Két nagy doboznyi könyv, sok jogi szakkönyvvel, néhány háború előtti darabbal is
13440.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ady Endre : Az utolsó hajók. Versek. Sajtó alá rendezte és az utószót írta: Földessy Gyula. Bp., 1923, Athenaeum. 158 p. A borítórajz Kozma Lajos munkája. Kiadói papírkötésben..
13441.

Rufpreis:
4 000 HUF

13442.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gyúrói Nagy Lajos: Egy prédikátor dalaiból. A Petőfi-társaság ajánlásával. Bp., 1924, Globus. 188 p. Kiadói papírkötésben, a borító széle sérült. A szerző dedikációjával!
13443.

Rufpreis:
2 000 HUF

13444.

Rufpreis:
2 000 HUF

13445.

Rufpreis:
1 200 HUF

Richard Baerwald: Okkultizmus és spiritizmus a természettudomány megvilágításában. Ford. Fülöp Zsigmond. Bp., 1926, Natura. (Otthon ny.) 320 p. Későbbi félvászonkötésben, jó állapotban. A fordító dedikációjával!
13446.

Rufpreis:
6 000 HUF

13447.

Rufpreis:
5 000 HUF

13448.

Rufpreis:
3 000 HUF

13449.

Rufpreis:
3 000 HUF

Soóky István: Csillagtalan vándorúton. Nóták, versek. Bp., 1936, Szénásy. Kiadói kopottas papírkötésben. Ritka, dedikált kötet!
13450.

Rufpreis:
3 000 HUF

Wesselényi Miklós: Atlantiszi harangszó. Bp., é.n. , Magyar Téka. Kiadói félvászonkötésben.
13451.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF