Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 239

Menandros: Ítéletkérők. Magyarul és görögül. Fordította Devecseri Gábor. (Görög és latin írók 15.)  Bp., 1971, Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval. Kétnyelvű kiadvány.
13404.

Rufpreis:
1 000 HUF

dr. Meissner Károly: Latin phraseologia. Iskolai használatra. A 6. német kiadás után átdolgozta Burián János. Bp., Franklin, 1891. Korabeli egész-vászonkötésben, az eredeti papírborító felragasztva. Néhány lap alján kisebb tintafolt.
13405.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herczeg Ferenc (szerk.): Mikszáth almanach az 1915 -ik évre. Budapest, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben
13406.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hangay Sándor: Magyar ekével. Budapest, 1909, Kunossy, Szilágyi és Társa kiadása. Illusztrált kiadói papír kötésben, gerincén szakadozott
13407.

Rufpreis:
1 000 HUF

13408.

Rufpreis:
1 800 HUF

13409.

Rufpreis:
1 000 HUF

13410.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lévai Béla - Szabó Miklós: Rádió-Televízió anno... Bp., 1985, RTV-Minerva.  Kiadói modern keménykötésben.
13411.

Rufpreis:
800 HUF

Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerk.: Király György. 1-2. sorozat. Bp. - [Gyoma], 1982, Magvető - [Kner]. Az 1921-1922. évi kiadás (Gyoma, Kner) hasonmás kiadása. Hiánytalan sorozat. Papírkötésben, papír védőborítóval (az egyik sérült), egyébként jó állapotban.
13412.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nyírő József 4 kötete, ebből 3 halinakötésben. Bp., 1935-41, Révai. A Mádéfalvi veszedelem, a Kopjafák, ill. A sibói bölény c. kötetek kopottas-foltos halinakötésben, a Jézusfaragó ember c. kötet kissé sérült félvászonkötésben.
13413.

Rufpreis:
2 000 HUF

Remekírók Képes Könyvtára sorozat 2 kötete: Shakspere remekei II., valamint Vergilius Aeneise (46.). Budapest, é.n., Lampel. Gazdagon aranyozott, díszes kiadói dombornyomott vászonkötésben. Kissé kopottas állapotban, az egyik kötet gerince enyhén sérült.
13414.

Rufpreis:
800 HUF

Földi Mihály: Szahara I-II. Bp., 1920, Nyugat. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben.
13415.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF