Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 239

13464.

Rufpreis:
1 800 HUF

13465.

Rufpreis:
2 000 HUF

Legifj. Szász Károly: Versek. Budapesten, 1909, Hornyánszky V. Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomdája. Kiadói papír kötésben
13466.

Rufpreis:
1 000 HUF

13467.

Rufpreis:
3 000 HUF

Buzinkay Géza: Borsszem Jankó ás társai. Magyar élclapok és karikatúrák a XIX. század második felében. Bp., 1983, Corvina. Kartonált papírkötésben, vetemedett lapokkal és borítóval.
13468.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Vajda Endre: A posta története. Bp., 1967, Közdok. Kiadói egészvászon-kötésben.
13469.

Rufpreis:
2 400 HUF

13470.

Rufpreis:
3 000 HUF

A Remekírók Pantheonja c. sorozat 4 db szép állapotú könyve: Csokonai: Legszebb versei, Dorottya. Schiller, Shakespeare. Bp., 1921. Pantheon, Kiadói papírkötésben
13471.

Rufpreis:
2 000 HUF

13472.

Rufpreis:
800 HUF

Controversies in Criminal Law. Philosophical Essays on Responsibility and Procedure. Edited by Michael J. Gorr and Sterling Harwood. Boulder, 1992, Westview. 272 p. Kiadói papírkötésben. / Paperback edition in good condition.
13473.

Rufpreis:
800 HUF

13474.

Rufpreis:
800 HUF

Acsády Ignácz: A Magyar Birodalom története. I.-II. kötet.  Bp. 1903-1904, Athenaeum. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel, képpel, fakszimilével illusztrálva. Kiadói, színes, illusztrált, kopott, dúsan aranyozott, kopottas, kissé szakadt félbőr kötésben
13475.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF