Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 239

Magyar neve? Határokon túli helységnév-szótár. Összeáll.: Sebők László. Bp., 1990, Arany Lapok. Papírkötésben, jó állapotban.
13500.

Rufpreis:
1 000 HUF

13501.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bodnár László: Az okkultizmus bölcselete. Az okkultizmus bölcselete. Bp. 1929. Neuwald. 240 p. Kiadói papírborítékban. Felvágatlan.
13502.

Rufpreis:
2 400 HUF

Erotique legs / Beine. [Bécs], [2001], Tosa. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13503.

Rufpreis:
3 000 HUF

13504.

Rufpreis:
2 000 HUF

13505.

Rufpreis:
5 000 HUF

13506.

Rufpreis:
5 000 HUF

13507.

Rufpreis:
1 200 HUF

13508.

Rufpreis:
2 000 HUF

Juhász Gyula összes versei. 1905-1929. Sík Sándor előszavával. Sajtó alá rendezte Paku Imre. 1. köt. Szeged, 1940, Szukits. 1 t. VIII, 384 p. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, a gerince kissé kopottas. Első összkiadás, a kötetben megjelent verseket tartalmazza. 1941-ben megjelent egy második kötet, amely a kötetbe nem rendezett verseket gyűjtötte egybe.
13509.

Rufpreis:
2 000 HUF

13510.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kozma Andor: Turán. Ősrege. 2. kiadás. Bp., 1926, Pantheon. (Globus ny.) 188 p. Kiadói foltos, kissé sérült papírkötésben
13511.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF