https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 239
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1321329
13524
268
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kisfaludi Kisfaludy Károly minden munkái. Szerk.: Toldy Ferenc. 5. kiad. Pest, 1860, Heckenast Gusztáv. 211 p + 3 rézmetszetű képpel. Eredeti papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1319105
13525
268
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Rózsa Dezső: A látásbeli (vizuális) emlékezőtehetség a nyelvoktatásban. Bp., KMENY: 20p.
Das Lot is nicht erreichbar
909090
13526
268
0
9000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Articuli Diaetales Posoniensis Anni 1791. Posonii, 1791. Füskuti Landerer. 136p. Néhány lap kissé szamárfüles. Fűzve, kiadói papírborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1265063
13527
268
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Exposition internationale. Arts et Techniques. Paris, 1937. Guide officiel. Az 1937-es párizsi világkiállítás hivatalos katalógusa. Párizs, 1937, Societé pour le Dévéloppement du Tourisme. Kiadói papírkötésben, kissé kopottas, a gerincén sérült állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1222905
13528
268
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Balassa Bálint Összes versei. Sajtó alá rendezte Kovách Aladár. Bp., é.n., Stádium. Kiadói borítós papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1286008
13529
268
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Váradi énekeskönyv. A keresztyeni gyülekezetben valo isteni diczeretek... Varadon, 1566. Bp., 1975. Akadémiai Kiadó. Kiadói, kissé sérült nyl-kötésben, védőtök és kísérőtanulmány nélkül
Das Lot is nicht erreichbar
1285900
13530
268
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Czillei Géza: Láthatatlan front. Bp., 1942, Stádium 211 p. Kiadói félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1139559
13531
268
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Havas Zsigmond: Az acélember. Sebők Imre rajzaival. Bp., é.n., Tolnai. Illusztrált kiadói papír kötésben. Kissé viseltes fedőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1222269
13532
268
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
H. Barta Lajos: Kiáltás. Bp., 1967, Magvető. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval
Das Lot is nicht erreichbar
1219478
13533
268
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Juhász Béla, Farkas Pál: Ilona. Történelmi elbeszélés. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói félvászonkötésben. Ajándékozási bejegyzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1238092
13534
268
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hajózási szabályzat egységes szerkezetbe foglalt szövege. Lezárva 1986. július 15-én. Bp. 1987. Építésügyi Tájékoztatási Központ. 114 p. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1221369
13535
268
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Erdős Renée: Santerra Bíboros I. A szerző hitelesítő aláírásával, Bp., 1923, Dick Manó kiadása. Korabeli egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse