https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 239
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1219823
13560
268
0
2800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nádai Pál: Asszonyi pompa. Dankó Ödön rajzaival. Bp., 1926. ,,Világirodalom". 154 p. Korabeli kissé viseltes egészvászon-kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1183420
13561
268
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bosnyák Sándor (szerk.):A néphagyomány vonzásában. Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1320679
13562
268
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pünkösti Andor: Isten elzüllött gyermeke. Bp., 1933, Káldor. 125 p. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1286368
13563
268
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Palásti László: Koldustól királyfiig. Elbeszélése. Bp., 1943. Radó István. 112 p. Kiadói félvászonkötésben, a papírborító címlapja beragasztva.
Das Lot is nicht erreichbar
1219520
13564
268
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szűcs Ádám: Hogyan készül a rajzos film? Technikai Zsebkönyvtár. (Huszonnégy rajzos és tizenhat fényképezett ábrával). Bp., é.n., Németh József Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1299707
13565
268
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ibsen Henrik: Solness építőmester. Három felvonásos színmű. Ford. Gömöri Jenő. Előszó Kosztolányi Dezső: Bp., 1910, Ransburg. (Jókai ny.) 123 l., 2 t. (3 helyett). A borítót és a mumellékleteket Seyfert Ottó rajzolta. Fuzve, rajzos, kiadói borítóban. A borító sérült, a gerincen ragasztócsíkkal rögzítve.
Das Lot is nicht erreichbar
1320249
13566
268
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Benamy Sándor: Kajüt. Dráma. Első teljes kiadás. Bp, 1930, Marton. 94 p. Fűzve, kiadói papírborítóban. Az előzéklap felső része hiányos.
Das Lot is nicht erreichbar
1316587
13567
268
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kandler János dr.: Törések és ficamok. Függelék: A sebkezelés. Budapest, 1929, Stephaneum. Kiadói papír kötésben. Néhány lapszél foltos
Das Lot is nicht erreichbar
1321065
13568
268
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Somfay Margit: A félhold árnyékában. Bp., é.n. Magyar Könyvbarátok. 317 p., Számos szövegközti és egész oldalas rajzzal illusztrálva, melyeket Petry Béla készített. Kiadói egészvászon-kötésben, ajándékozási bejegyzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1097149
13569
268
0
3800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kisértethistóriák. Idegen írók novellái. Fordította Balázs Béla. Gyoma, 1917, Kner. 200 p., 10 t. (Az előszót Balázs Béla írta, a címlapot és az illusztrációkat Divéky József rajzolta.) Goethe, Poe, Mérimée, Gogol és mások írásaival. Kiadói félvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
909814
13570
268
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A tartósondolálás kézikönyve Mayer realistic rendszere után. Bp., cca 1930. Spatz Henrik könyvnyomdája. 28p. kihajtható lapokkal. Első borító elvált
Das Lot is nicht erreichbar
961510
13571
268
0
2200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Bp., 1942, Gárdonyi. Dedikált példány! Félvászon kötés,enyhén kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse