Arany János összes munkái. III. kötet. Elbeszélő költemények. Bp., 1884. Ráth Mór. Kiadói, festett, aranyozott egészvászon-kötésben, aranyozott lapszélekkel. A gerinc felső részén kisebb sérülés, a címlapon tulajdonosi bélyegző, az első előzéklap hiányzik, a hátsó tábla enyhén foltos. A tábla kifejezetten szép állapotú.
Eötvös József összes regényei. A karthausi I-II. A falu jegyzője I-II. Magyarország 1514-ben I-II. A nővérek I-II.Voinovich Géza előszavával. Budapest, 1937, Révai. 328+535+536+326 p. Egybekötve, Kissé kopottas, foltos, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben.
Szabó Lőrinc: Örök barátaink. Kisebb lírai versfordítások második gyüjteménye. Bp.. 1948. Egyetemi Ny. 287 p. Kopottas kiadói félvászonkötésben, könyvtári pecséttel.
Igazgatósági jelentések a takarékpénztárak és bankok országos nyugdíjpénztára működéséről. Éves jelentések 1930 és 1940 között, egybekötve. Korabeli egészvászon-kötésben.
Bartalus István Gyertyánffy István (szerk.): Négyesdalok zsebkönyve. Férfi énekkarok anthologiai gyűjteménye. Budapest,(1887, Engelmann et Mülberg.Félvászon kötésben, közepes állapotban.