Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 369

14327.

Rufpreis:
6 000 HUF

Erkel Ferencz emlékkönyv. Születésének századik évfordulójára írók és tudósok közreműködésével szerk. Fabó Bertalan. Másfélszáz képpel és hasonmással. Bp., 1910, "Pátria" Irodalmi Vállalat. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban, a gerinc elszíneződött, belül azonban jó állapotban.
14328.

Rufpreis:
3 000 HUF

14329.

Rufpreis:
2 000 HUF

14330.

Rufpreis:
2 000 HUF

14331.

Rufpreis:
4 000 HUF

14332.

Rufpreis:
800 HUF

14333.

Rufpreis:
1 000 HUF

14334.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rendőri és közlekedési útmutató: I. évfolyam Budapest székesfőváros utcái, útjai és terei. Bp., é.n., Budapesti Hirdetőiroda. Kiadói kopottas félvászonkötésben. Az előzéklapon bejegyzések.
14335.

Rufpreis:
2 000 HUF

14336.

Rufpreis:
1 000 HUF

14337.

Rufpreis:
1 200 HUF

14338.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF